- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 1032 Culés
Gorące dyskusje
Zoker
16
Ale ten Konfitura strasznie mnie irytuje. Gość ma rację, ale sposób, w jaki zwraca się do... » Czytaj dalej
68 odpowiedzi
Safrani
3
Dobra, bo muszę dzisiaj podjąć decyzję i zamówić telefon.Po przewertowaniu internetów wybór... » Czytaj dalej
89 odpowiedzi
NeroTFP1
35
Michał Wiśniewski potwierdził, że jest w trakcie sprawy rozwodowej ze swoją piątą... » Czytaj dalej
31 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 1032 Culés
4
Finał LM.Komu kibicować?
Było mi w sumie obojętne kto wygra, ale jak przez parę dni po półfinałach widziałem Dudka i jego śpiewanie hymnu Liverpoolu w studio, to...w sobotę staję się zagorzałym kibicem Totków.
12
@norbi77 Tottenham
1
@norbi77 Totkom. Live nas wyeliminowalo, mimo ze Arsenal lubie w Anglii, to Live z Utd najbardziej nie lubie.
I Klopp do Szwajcarii musi trafic. :o
2
@norbi77 Ja też Totkom kibicuję. Niech w końcu złapią jakieś trofeum do tej pustej gablotki :)
3
@norbi77 ja za The Reds jestem.
Jak juz ma wygrac to niech wygra druzyna, ktora byla od nas lepsza w LM.
1
@norbi77 The Reds ;)
0
@norbi77 Ja jestem po prostu ciekawy co powiedzą kibice Liverpoolu jak drugi raz obejdą się smakiem w finale, my powtórzyliśmy historię, ale może oni też powtórzą, więc jazda Totki.
3
@norbi77 Boli, że nas upokorzyli, ale Liverpool to mój drugi ulubiony (daleko za Barcą) poza tym uwielbiam Kloppa, a Pochettino nie trawię. Mocno za The Reds!
The Reds jest faworytem, ale Koguty będą ostro dziabać. To będzie stykowy finał. Wreszcie można oglądać finał na luzie. Jeśli Koguty wygrają płakać nie będę.
0
@norbi77 wszystko mi jedno.
1
@norbi77 Tylko Koguty
1
@norbi77 Kibicuję Tottenhamowi. Za Liverpoolem nigdy nie przepadałem i nie chodzi o nasze mecze z nimi ;)
4
@norbi77 Zdecydowanie Live, ze względu na Kloopa, komu jak komu ale jemu ta LM się poprostu należy.
1
@norbi77 oczywiście, że The Reds. Przecież mniejszy wstyd jest odpaść z późniejszym mistrzem ;)
0
@norbi77 Ja za Tottenhamem. Znielubiłem Liverpool po chamstwie jakie zaprezentowali w pierwszej połowie rewanżu z nami.
1
@norbi77 Tottenham. To, że Liverpool z nami wygrał jest nieistotne, ale za to ich tradycja przegrywania wszystkiego jest długa, nie warto jej przerywać. W przyszłym roku za to wypadają ładne cyfry - 30 lat bez mistrzostwa Anglii i 15 lat od wygrania LM.
0
@Kamiloza91 Obojętnie i tak nie będe oglądał