La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj. By Użytkownikom La Rambli ułatwić korzystanie z tego działu w zgodzie z regulaminem, stworzyliśmy dla Was Kodeks La Rambla. To zbiór sugestii i wskazówek, które pozwolą Wam poruszać się po La Rambli bezpiecznie, bez narażenia na blokadę konta. Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z Kodeksem!

La Rambla

Online: 1330 Culés

Przykro się patrzy ile ludzi fascynuje ta gala Fame MMA. Ja z kolegami wolę chodzić do biblioteki i na różaniec. Potem wspólnie dyskutujemy na temat polityki i gospodarki światowej, a na zakończenie dnia turniej w szachy.

@Obergruppenfuhrer A słuchasz Tomka Hajto?

@Chwytliwy Pana Tomasza to po pierwsze.

@Chwytliwy Tak, jego najnowszy album jest sztos

@Obergruppenfuhrer Ale szachy to ty szanuj.

@Obergruppenfuhrer A gdzie czas na kosmos i dyskuje o Bogu?

@Obergruppenfuhrer No i jak tam na różańcu było, co? Działo się, nie?

@Obergruppenfuhrer Bez wspólnych interpretacji Beethovena? Ale zbydlęcenie.

Komentarz usunięty

@Obergruppenfuhrer Bez szydełkowania i słuchania Radia Maryja? Byś się wstydził. Jak można z takich rozrywek rezygnować. Oj popraw się póki jeszcze czas:))

@Obergruppenfuhrer Ty nie kumasz za bardzo o co chodzi ludziom, którzy narzekają na rosnącą popularność tej dzisiejszej patologii nie? Ochłoń chłopcze.

@Obergruppenfuhrer Fame MMA, kruszwil.
To jest ogromny problem dla dzieci,które popadają problemy przez te chore rzeczy. To jest wszystko poważne

« Powrót do wszystkich komentarzy

Podsumowanie tygodnia

Cytat tygodnia

Jeśli ktoś przyjeżdża do innego kraju, musi się przystosować do życia w nim, zbliżyć się do ludzi. Najważniejszy jest język. Uczenie się go to najlepsza część, ponieważ to zostaje na całe życie. Dla mnie mówienie w języku kraju, w którym żyję, to oznaka szacunku i wdzięczności

Marc-André ter Stegen o swojej adaptacji w Barcelonie

Kalendarium

Sonny Anderson po dwóch sezonach spędzonych na Camp Nou, opuścił FC Barcelonę i przeszedł do Olympigue Lyon. Francuski klub zapłacił za niego rekordowe 19 mln euro. Z katalońskim klubem Brazylijczyk zdobył dwukrotnie Mistrzostwo Hiszpanii (1998, 1999) oraz Copa del Rey (1998).