La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj. By Użytkownikom La Rambli ułatwić korzystanie z tego działu w zgodzie z regulaminem, stworzyliśmy dla Was Kodeks La Rambla. To zbiór sugestii i wskazówek, które pozwolą Wam poruszać się po La Rambli bezpiecznie, bez narażenia na blokadę konta. Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z Kodeksem!

La Rambla

Online: 1133 Culés

Informujemy, że trwa cisza wyborcza i wszelkie rodzaje agitacji politycznej są zabronione.

konto usunięte

0

Sevilla to nie amatorzy i nie dadzą sobie od tak wcisnąć 3:0. Czuję, że z PK już odpadliśmy. Mistrzem Hiszpanii już praktycznie jesteśmy, więc trzeba mieć nadzieję, że podołamy w LM.

84

@BigSam2000 Ta, a finale to się obsrali od prestiżu i dlatego 5 dostali XD

37

@BigSam2000 PSG to też nie byli amatorzy a dostali 6:1 i to w LM.

51

@BigSam2000 Nie wiem ile razy trzeba powtarzać Sevilla u siebie a na wyjeździe to jak dzień a noc.

1

@BigSam2000 Też uważam, że może być ciężko. ALe nie dlatego, że Sevilla to tytani futbolu. Po prostu martwie sie, że Valverde walnie rezerwami i wmówi zawodnikom, że Puchar olewamy :) to jedyny problem. Bo tak to z Messimy, Suarezem i resztą jest szansa.

0

@BigSam2000 To jest sport i tutaj nic nie jest pewne, wiele zależy od dyspozycji dnia, od nastawienia, zarówno jednego jak i drugiego zespołu, teoretycznie jesteśmy dużo lepszym zespołem, jednak w praktyce weryfikuje się to na różny sposób, uważam jednak, że szansę są duże na to, że ich przejdziemy. Grunt to przede wszystkim nie stracić bramki.

2

@BigSam2000 Jak oni byli w stanie strzelić nam 2 bramki to my tym bardziej jesteśmy w stanie strzelić im 3 ;)

4

@BigSam2000 Dwie bramki do odrobienia i już odpadliśmy, 5 punktów przewagi w połowie rundy i już jesteśmy mistrzem? Daj spokój.

0

@BigSam2000 Te dwa mecze mniej mogą być kluczowe

1

@BigSam2000 Mistrzem Hiszpanii nie zostaje się w styczniu!!

0

@degor102 Rok temu zostalismy w styczniu / lutym.

« Powrót do wszystkich komentarzy