- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 729 Culés
Gorące dyskusje
Verore
1
Co sądzicie o pomyśle, w którym piłkarze i kluby piłkarskie przeznaczaliby obligatoryjnie 5... » Czytaj dalej
31 odpowiedzi
Kozinho.
8
Kurka, chyba jestem jedynym Polakiem z pokolenia lat 90, który nigdy nie odpalił Gotika :v
26 odpowiedzi
Luciano99
20
Na zmianę tematu już po razu drugi mój Tybetański Mastif, który specjalnie ma tak zakryte... » Czytaj dalej
13 odpowiedzi
Media
Sonda
MVP sezonu 2025/26 FC Barcelony jest:
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 729 Culés
1
Powiem wam, że już mi nie dobrze jak czytam o Dembele. Prawda jest taka, że kupiliśmy zawodnika za wielkie siano a on do tej pory nic nie pokazał. Jak narazie jedyne co potrafi to laga do przodu i jak mu wyjdzie albo obrońca się pomyli to coś z tego jest. Nie widzę, żadnego pomysłu w jego grze, brak myślenia. Jak nic do końca sezonu się nie zmieni to bym go sprzedał za 100 mln jak będą chętni. Bo skończy się, że będzie wiecznym talentem i odejdzie za 5 mln.
1
@bartekvisca O mame! Skonczcie juz z nim, nie dosc ze jest milion artykulow z nim, to jeszcze bedziecie o nim pisac.
3
@bartekvisca Pal licho, że na razie nic nie gra. Gorzej, że jego zaangażowanie każe myśleć, że to się nie zmieni.
2
@bartekvisca " Jak narazie jedyne co potrafi to laga do przodu i jak mu wyjdzie albo obrońca się pomyli to coś z tego jest. " xD Cale zycie na fuksie
1
@bartekvisca Przeciez w artykule nawet jest napisane że nie mają większych zastrzeżeń do jego gry aktualnie, tylko do spraw pozaboiskowych i skupienia w trakcie meczu.
1
@bartekvisca No faktycznie nic nie pokazał, już nam wiele razy skórę ratował, ale nic nie pokazał. Skończ się ośmieszać.
1
@Spartaa Mial przeblyski, wiec jednak cos pokazal, niby malo, ale jednak. Ta magiczna laga do przodu byla w pewnej ekipie na mundialu w Rosji.
1
@bartekvisca Gdyby nic nie pokazał to byśmy teraz byli za Realem w LL.
1
@Yoshi94 Gdybanie, wtedy kto inny by strzelal.
0
@Rewolucja123 To prawda, gdybanie. Na boisku było kilku innych którzy nie potrafili jednak strzelić.
0
@Yoshi94 Inaczej bysmy tez grali. Dalej gdybanie.
0
@Rewolucja123 "Wtedy kto inny by strzelał."
No pokazali to z Betisem.
0
@cocopops Fuks za 150 baniek