- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 1204 Culés
Gorące dyskusje
TR3YWAY
5
Lewy widzę znowu porażka w USA. No tak, jak nie będzie miał serwisu Yamala, Raphy czy Pedriego... » Czytaj dalej
38 odpowiedzi
Kgorecki2500
3
Obawiam się Realu w tym sezonie. Mam nadzieję, że moc przyjaźni znowu nam pomoże bo na... » Czytaj dalej
20 odpowiedzi
Chaoss
1
Pomijając ambasade ile wg was można dać max za Alvareza?
16 odpowiedzi
Media
Sonda
Kto powinien wygrać Złotą Piłkę 2026?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 1204 Culés
2
https://wiadomosci.wp.pl/cejrowski-ostro-o-pedofilii-w-kosciele-kto-w-kategorii-pedofili-jest-najwiekszym-zagrozeniem-spolecznym-homoseksualisci-6304043101595265a?amp=1
Co sądzicie o tej wypowiedzi Pana Wojtka?
0
@DonMatteo901 Bredzi. Homoseksualizm to zbawienie dla ludzkości.
7
@DonMatteo901 Odnośnie Cejrowskiego to robi bardzo fajne programy podróżniecze, ale jego wypowiedzi na tematy społeczno-religijno-polityczne są moim zdaniem głupie.
6
@DonMatteo901 Ma rację.
0
@DonMatteo901 Jeśli faktycznie mówi o prawdziwych danych to nie ma co się obrażać na takie informacje, bo śmiał powiedzieć źle o homo, ale to nie znaczy też, że jak księża nie są najgorszą grupą pod tym względem to od razu możemy to bagatelizować. Cejrowski wydaje się w wielu wypowiedziach bardzo logiczny (szczególnie gdy mówi o wolności słowa), ale jak usłyszy ksiądz to mu się włącza jakiś tryb ogłupienia. Zdaje się nie zauważać też, że księża rzadko figurują w statystykach pedofili bo są notorycznie kryci przez kurie, a czyny, za które nauczycielowi grozi bezwzględne więzienie w przypadku księży są zamiatane pod dywan.
1
@DonMatteo901 Ma rację co zostało podparte badaniami.
0
@DonMatteo901 Bredzi i powtarza kłamstwa. Na Wykopie był fajny artykuł, który, to ora: http://www.wykop.pl/artykul/4573927/polaczenie-homoseksualizmu-i-pedofilii-fakty-badania-i-statystyka/