- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 876 Culés
Gorące dyskusje
HarveySpecter
5
Będziecie oglądać o północy Brazylia - Maroko, czy odpuszczacie ze względu na godzinę meczu ?
40 odpowiedzi
FcPortoFan1999
49
Wiecie że dzisiaj mam urodziny? to już teraz wiecie.Konkretnie 27 urodziny.Lala-niechaj żyją... » Czytaj dalej
59 odpowiedzi
Nazio_87
13
Na tych trybunach jeszcze kiss cam brakuje
32 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 876 Culés
5
Kilku z naszych "szacownych" kibiców pisze, że pogróżki dla rodziny Ramosa to nie jest nic niedobrego.
Tutaj jest filmik kto tak naprawdę jest winny w tej sytuacji:
https://x.com/twitter/statuses/1001542672266465280
Zbyt dużej popularności to na pewno tutaj nie zdobędzie.
23
@_Deco_10 Zobacz sobie to: https://x.com/3FLnQe_Live/status/1001156920768593926
1
@BarcaInfo Nie wiem co miało to udowodnić bo na Twojej powtórce jeszcze dokładniej widać, że to Salah zaplata rękę na ręce Ramosa.
19
@_Deco_10 Oglądnij jeszcze raz. Tak samo to z Alvesem. Ramos zrobił to celowo. W poprzednim finale i w tym. Każdy wie, że Hiszpan to bandyta boiskowy.
7
@_Deco_10 Ramos faulował, to oczywiste. Jednak nie zasługiwał na zółtą karte, a co opiero na taki hejt. Normalna próba sił. Wiele takich na boisku.
1
@BarcaInfo Ramos celowo namówił Salaha, żeby ten zaplótł swoją rękę o rękę Ramosa. Niech Ci będzie. :) To już jest stan umysłu.
1
@BarcaInfo Ewidentnie Ramos pcha lape w niego.
14
@_Deco_10 Stanem umysłu jest bronienie takich zachowań Ramosa.
3
@sebasek99 Ja szczerze nie wiem kto faulował w tej sytuacji i gdybym był sędzią to pewnie bym to puścił.
A CI, którzy twierdzą że to jest bandytyzm to albo przemawia przez nich hejteryzm albo nie grali nigdy w piłkę, bo przecież takich upadków, że jeden ciągnie drugiego albo obaj siebie nawzajem, to są dziesiątki w każdym meczu.
2
@_Deco_10 pogróżki dla rodziny Ramosa jak i dla Ramosa to nie jest nic niedobrego, wręcz przeciwnie, nie powinno się odpowiadać agresją na agresje. Nie zmienia to faktu, że ten facet jest sk****em który dla osiągnięcia sukcesu nastaje na zdrowie fizyczne innych zawodników, a tutaj zakłada mu klasyczną dźwignię. Jest wiele ujęć które pokazują, jak Ramos wykonuje tę dźwignie i do końca trzyma upadającego Salaha, a Ty próbujesz jednym słabym ujęciem, na dodatek urywającym się w 2/3 akcji, kiedy następuje najlepsze, udowodnić, że jest odwrotnie. Przypomina mi to nieco typowych kibiców z białej, którzy są w stanie narysować linię łamaną spalonego, byle wyszło na ich. Może znajdź jeszcze jakąś powtórkę, według której Ramos nie uderza Kariusa łokciem w twarz, a to Karius uderza twarzą w łokieć Ramosa i powinien za to zagranie z premedytacją obejrzeć czerwoną kartkę ...
0
@_Deco_10 Znajdź inne nagranie bo Twoje nie ma początku i końca ;D Trochę słabe.
3
@_Deco_10 Widać że przypadkowo założył mu dźwignie, tak samo nie fortunnie potem uderzył bramkarza Liverpoolu. Biedny Ramosik nie zasłużył na taki chejt.
1
@xixi Na to żeby grozić jego rodzinie nie zasłużył. Bez przesady. Można go nie lubić, gwizdać, rzucać pomidorami, wyzywać od bandytów, ale są granice. Co do tego ma jego rodzina?
0
@_Deco_10 Zejdź na ziemie. Jakby mnie ktoś tak pociągnął to bym był zły. Raczej ty nigdy w piłkę nie grałeś. Uwierz mi. To nie jest nic miłego jak nie możesz nic zrobić bo typ ci trzyma rękę i upadasz na bar.
0
@robsesh 1. Grałem i to dość długo i dlatego wiem ile razy człowiek leżał na ziemi i jak wyglądają upadki gdy ktoś biegnie z dużą prędkością. Jak ktoś chce się upierać, że w trakcie takiego upadku i walki o piłkę jest czas na to aby jeszcze celowo komuś dźwignię zakładać to raczej wiem z kim mam do czynienia.
2. To Salah trzyma rękę Ramosa, co widać na dwóch filmikach na górze. To że Salah spadł nieszczęśliwie na bark? Tak jak piszę, takie sytuacje się zdarzają bo muszą się zdarzać - to jest sport kontaktowy.