La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1432 Culés

11

4

@KamQiX Nie widzialeś wcześniej ? :P

11

@KamQiX to zdjecie bylo wyroznione w prestizowych konkurach fotograficznych o ile wiem.

To byla ta jedyna szansa wg mnie

0

@iniesta98 W sumie to nie pamiętam, może gdzieś tam widziałem po mundialu, ale teraz się przypomniało :)

14

@KamQiX To jest chyba najsmutniejsze zdjęcie w historii piłki nożnej.

konto usunięte

0

@KamQiX Ale On chyba nie patrzy w tym momencie na ten puchar.

1

@KamQiX Higuain to chyba się boi teraz spojrzeć na Leosia. Chociaż warto zaznaczyć, iż trener bardziej zawalił. Argentyna miała pakę na spokojne zdominowanie Mundialu. A oni się ledwo prześlizneli :/

konto usunięte

1

@GenerałXavi Sztuka fotografii czy interpretacji zdjęcia?

2

@GenerałXavi Mnie to zdjęcie nie smuci :)

konto usunięte

0

@sebasek99 Di Maria i Aguero złapali urazy dość szybko. To wtedy wszystko na barkach Leo zostało.

konto usunięte

1

konto usunięte

2

@KamQiX Te zdjęcie wygrało prestiżowy konkurs "World Press" na najlepiej oddające emocje zdjęcie kilka lat temu.

1

@GenerałXavi Nie chodzi tu o moją antypatię do Zidana, ale typ i tak ma MŚ z 98 roku. Dużo bardziej szkoda mi zawodników,którzy mimo ogromnego poziomu sportowego tego trofeum nie mają, a mogliby. Np. Messi właśnie.

0

@Janiama Ale nawet jak oni grali, to też ich gra nie była przekonująca :( Te wyszarpane zwycięstwa z Iranem czy Nigerią...

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?