La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1448 Culés

8

Usunęli artykuł o Neymarze i dobrze bo to było dno.

1

@reloaded I prawidłowo.

11

@barceloonka92 Nie, nie usunęli, jest jeszcze... i to dobrze.

1

@reloaded Też tak myślełem. Ale artykuł jest. Nie ma tylko moich komenatrzy u mnie w archiwum. Sam chciałbym wiedzieć dlaczego.

2

@Szalik Taaa bardzo dobrze zważywszy na to ze jego autorem jest gość który zajmuje się na tej stronie jedynie opluwaniem piłkarzy naszej drużyny. Najpierw był Pique ale ze nie gra teraz to na tapetę rzucił się Ney.

38

@reloaded Nikt nie usunął tego artykułu (jest w tych "najgorętszych" zaraz pod głównym), np. ja nie miałem problemu żeby go zobaczyć, mimo że od rana nie wchodziłem na stronę.

Co do słowa "dno" - poraża mnie, z jak skrajnym brakiem obiektywizmu została potraktowana ta sytuacja przez wielu kibiców na tej stronie. OK, nie twierdzę że teraz mamy ukrzyżować Neymara bo każdemu zdarza się odcięcie zasilania mózgu na krótką chwilę, ale nie potrafię zrozumieć że można wręcz chwalić zachowanie osoby, która spycha ze schodów człowieka odwróconego plecami. Naprawdę, nie potrafię. I szokuje mnie liczba negatywnych komentarzy pod adresem autora artykułu, wraz z ich poleceniami. Zastanówcie się trochę, zwłaszcza że potraficie gnoić Ronaldo jak śmiecia, gdy ten kopnie czy uderzy przeciwnika NA BOISKU (co również jest zachowaniem karygodnym, żeby nie było).

Już większe podstawy do bronienia brazylijskiego gwiazdora byłyby wtedy, gdyby ten podczas sprzeczki po prostu przywalił tamtemu obrońcy w twarz jak mężczyzna. Tymczasem to co zrobił, było totalnie bez honoru, bez klasy, bez czegokolwiek. Totalne tchórzostwo najniższego szczebla.

konto usunięte

27

@barceloonka92 No ale czy on nie ma racji jeśli chodzi o Neymar'a? Na litość... czy to jest zachowanie dorosłego faceta? Gdyby takie coś zrobił ktokolwiek z Realu to dyskusja i pogarda tutaj by nie ustawały, ale, że chodzi o naszego zawodnika to od razu trzeba szukać winnego w autorze artykułu, który napisał prawdę - powtarzam prawdę.

3

@cosinus90 Bardzo trafny komentarz!:)

2

@cosinus90 A ja nie mogę zrozumieć. Jak można nazywać gracza swojej drużyny prostakiem.
A za tydzień bić mu brawo.( O ile sie nie myle, to z Tobą prowadziłem dyskusje na temat footroll i jego tekstu o Stegenie) Teraz jest Ney, wcześniej był Pique. Kto nastepny? Może Messi? Ja nie bronie Neymara, bo uważam, że to co zrobił zasługuje na kare. Tylko że Neya karzą za byle zwody. A Ronaldo na kare czeka chyba od poczatku gry w La Liga.

0

@BarcaIsLife Można napisać prawdę ale ubrać to w inne słowa a nie jeździć po nim jakby kogoś zabił. Tyle pogardliwych i obrazajacych kwestii tam pojawiło jakby pisał to sympatyk Realu. Owszem zachowanie Neya słabe, okropne ale nie róbmy z tego afery jakby nie wiem co się wydarzyło. Od moderatorów tej strony wymaga się lepszego słownictwa i z większą klasa niż u użytkowników tej strony a tymczasem poziom słów w tym artykule był na poziomie zachowania Neymara

0

@paco20 Można tak nazywać skoro daje powody do tego. Ja np z Tottenhamu nie cierpię Lameli przez jego częste symulowanie

konto usunięte

3

@paco20 Nazywanie rzeczy po imieniu to jest jakaś kwestia trudna do zrozumienia? Jak inaczej nazwać to, co zrobił Brazylijczyk? To było po prostu prostackie i uwierz mi, że to i tak słowo najlżejszej wagi jeśli chodzi o tę sytuację.

6

@paco20 Szczerze mówiąc tylko przeleciałem wzrokiem artykuł (znałem sprawę już wcześniej) więc akurat słowo "prostak" mi umknęło. Ale Twoim zdaniem, to nie było prostackie zachowanie? Zresztą, to słowo i tak jest dość delikatnym określeniem, ale pisząc artykuły należy trzymać się pewnych ram językowych.

Moim zdaniem niepotrzebnie wiążecie wszystkie artykuły Majerra w jeden. Z Pique sprawa jest tak skomplikowana, że ciężko ją zrozumieć osobie która nie jest Katalończykiem, dlatego dyskusje na ten temat były bardzo długie i zażarte. Ale tutaj to jest jednoznaczna sytuacja i facet ma absolutną rację. Mam wrażenie, że wiele osób spojrzało na ten artykuł przez pryzmat własnej niechęci do tego Redaktora i gdyby napisał go ktoś inny, to reakcje mogłyby być zupełnie inne.

0

@reloaded Jak ktoś chce sobie walić prywatę, to niech pisze na blogu. To jest skrajnie nieobiektywna strona klubowa i nie ma tu miejsca na neutralność.

0

@BarcaIsLife No ja miałbym problem nazwać tak zawodnika Barcy. Ale spoko Ney był już tu prowokatorem, może być i prostakiem (chociaż nie znam całej sytuacji). Pique też był prostakiem, chamem itp ( za emotki). Ale spoko, dla was jest prostakiem dla mnie nie. Ale żeby nie było, powinien dostać zawieszenie na 3 mecze, i dostałby nauczkę. Ja nie pochwalam takiego zachowania. Ale nie zamierzam obrażać Neymara, a za tydzień piać ze szczęścia nad jego magią.

0

@cosinus90 Jak napisałem wyżej, też uważam, że należy mu się pare meczy zawieszenia. Ale też uważam, że dla kibica takie określenia w strone swojego zawodnika, po prostu nie przystoi.

Złamanie regulaminu serwisu pkt. 9.3.7.

1

@BarcaIsLife Nie to nie o to chodzi. Ale naprawdę ten artykuł był potrzebny? Nie można nie których spraw po prostu przemilczeć? Kiedyś po wygranej w El Clasico 4:0. Muł powiedział pewną rzecz, (o zawodnikach Realu wypowiadam się albo dobrze, albo wcale). I ja tę zasadę stosuję, tylko że w kierunku Barcy. Ale jak powtarzam kara mu się jak najbardziej należy.

konto usunięte

2

@paco20 Artykuł może i faktycznie zbędny, ale żeby takie coś przemilczeć? Nigdy, chamstwo trzeba zgniatać w zarodku a nie zamiatać pod dywan.

1

@BarcaIsLife Spoko, każdy ma inne spojrzenie na tę sprawę.

0

@Tottenham1882 A ja nawet na Rudego złego słowa nie zamierzam powiedzieć. Pewnie jestem fanatykiem, ale no cóż, po prostu kocham ten klub nic nie poradze.

1

@BarcaIsLife Rozumiem, że masz 100% pewności, że Vezo będąc odwróconym do Neya plecami, nie mówił niczego pod jego adresem?

Czy może jesteś jak taki stereotypowy rodzic, który rzuca teksty typu: "Mnie nie obchodzi, że Kowalski coś tam ci powiedział! Daję tobie szlaban!"?

konto usunięte

1

@LuisSalvano Oczywiście, że nie. Ale jeśli tak było to po prostu wykazał się sprytem i tyle - tego kamery nie dostrzegły (bo nie miały prawa), a zachowanie Neymara już tak.

Zapewniam Cię, że podczas każdego meczu jakieś obelgi słowne są na porządku dziennym, ale nikt nikogo z tego powodu ze schodów nie spycha.

Złamanie regulaminu serwisu pkt. 9.3.6.

« Powrót do wszystkich komentarzy