O sobie

  • Zainteresowania sport, muzyka, film
  • Ulubiony zawodnik Aguero , Messi, Ter Stegen, Goetze
  • Ulubione zespoły FC Barcelona
  • Barcelonie kibicuję od 2007 roku

Statystyki

  • Dni w serwisie 1733
  • Liczba komentarzy 2026
  • Polecenia 4794

Komentarze

2

Wesołych Świąt!

1

@PatrychoO Świetny film! Zawsze oglądam jak leci. Choć akurat lektor pulsa jest kiepski.

0

@Criss18Barca kiedyś takie finały a dziś 1 runda.. Jaki ten tenis zawrotny. Ciekawe czy któraś (czyt. Sharapova) nie da nogi przed tym meczem w obawie przed porażką XD a tak serio to Williams dla mnie wygra ten mecz bez problemu.

12

@msmsms a co jest złego w oglądaniu teleturniejów? W czym oglądanie seriali jest lepsze od oglądania teleturniejów? Z takiego teleturnieju jak np 1z10 dowiesz się przynajmniej czegoś o świecie a z seriali co mądrego się dowiesz skoro to fikcja? Niech każdy żyje jak chce.

0

@matirix20 niestety dzisiaj...

Zobacz wszystkie

96

Jeszcze się nie urodził, dopiero za 2 tygodnie będzie Boże Narodzenie xDDDDD

71

Mats 4,5? To żart? Bez przesady, skoro innych ocenia się wyżej z racji fatalnych warunków to dlaczego nie przymknąć oko i na jego postawę, przecież grał w tych samych warunkach co reszta. Nie zawinił przy bramce wg oceniającego a ocena taka jakby puścił ze 2 szmaty i co tam jeszcze. Trochę przegięcie. Wszystko jest trudniejsze grając w takich warunkach...

69

Sebek Mila na Twitterze: "Szkoda ze Piotrek Zieliński jest łączony z Realem Madryt bo to jest jedyny polski piłkarz który ma realne szanse wystąpić w FC Barcelona :D :) "

66

FIFA wysłała list do RFEF (hiszpańska federacja), że jeśli państwo nie przestanie ingerować w sprawy związku, Hiszpania może zostać wyrzucona z mundialu w Rosji ‼
Źródło: KrecidloTwitter

63

I znów Mats traci bramkę przez taką głupotę tym razem Alvesa, kurde