La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1324 Culés

11

Przez ostatnie 10 lat Barca dominowała na krajowym i europejskim podwórku, pozostawiając w cieniu Real Madryt. Nienawiść do Blaugrany kumulowała się w kibicach mierdy rok po roku, po zdobyciu trypletu osiągnęła krytyczne wartości. Później było 40 zwycięstw, które przerwał klub którego wspierają i euforii nie było końca. Znaffcy wieścili kryzys Barcelony aż do wczoraj, kiedy te negatywne emocje tłamszone w sobie przez lata eksplodowały w przypływie frustracji powodując lawinę krytyki która do tej pory jest w ruchu odnośnie Barcelony i rzekomej pomocy ze strony sędziego. Biali nie mogą znieść już tej hegemonii Barcy i starają się usprawiedliwiać wczorajszy rezultat "uefaloną" ślepo w to wierząc i z pianą na pysku powtarzają to gdzie popadnie. Taką falę jadu i nienawiści nie pamiętam od czasów pamiętnego dwumeczu z Chelsea, ale teraz więcej dzieci i niezrównoważonych psychicznie ludzi ma dostęp do internetu, więc pewnie stąd to tsunami.

Chciałbym żeby Wolfsburg wspiął się dzisiaj na wyżyny umiejętności i wylał kubeł zimnej wody na rozgrzane głowy kibiców Realu. Szkoda, że się to nie stanie

0

@qbuteq Najzabawniejsza kwestia to uefaelona, ktorej pomagaja sedziowie i wiecznie poszkodowany Madryt, ktoremu sedziowie nie pomagaja w trudnych meczach, bo az do samych polfinalow zwyczajnie takich nie posiada. Kwestia do dyskusji powinny byc ustawiane losowania a nie bledy sedziego...

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?