La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1109 Culés

8

No to mamy już dwóch pierwszych Edgerunnersów odblokowanych. Została jeszcze dwójka bohaterów i dwa dni do kolejnych informacji. 29 czerwca poznamy poznamy jakiś zarys fabuły, a może też zobaczymy zwiastun i dostaniemy przybliżoną datę premiery „Cyberpunk: Edgerunners 2”


@marcin62 @Kgorecki2500 @Sulimo @macio_944 @Dari0G @MirusAmisz @Podkolesin @iuiuiuiu @BarceloDomo @misterio

1

@BillyButcher Może tym razem do świetnej muzyki i animacji dojdzie interesująca fabuła

1

@MessiForeverTheBest Mówisz, że fabuła pierwszego sezonu Ci nie siadła? Moim zdaniem była bardzo dobra, a poruszane w niej motywy do mnie przemawiały. Mimo wszystko tez liczę, że będzie jeszcze lepiej :)

1

@BillyButcher Nie żebym się źle bawił oglądając, ale no bardzo przewidywalne to wszystko było.

1

@BillyButcher Odliczam do premiery

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?