La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 859 Culés

20

Największy pechowiec spotkania. W protokole bramka samobójcza i czerwona kartka, bramce bez winy bo Joan zrobił babola, przy kartce ratował fatalne podanie Ferrana, gdzie zawodnik Atleti wychodziłby sam na sam

0

@pax Podanie było od Ferrana.

3

@pax to Ferran tak fantastycznie podal

0

@pax to było podanie ferrana który władował jego na mine, także Eric powinien jemu podziękować za to czerwo, do samego Erica za ten mecz zero pretensji

0

@pax A to nie Cancelo podawał do Erica?

1

@pax oczywiście główna wina za utratę pierwszej bramki leży po stronie Joana, ale Eric również zawinił, nie powinien podawać w światło bramki w żadnym wypadku, tym bardziej wiedząc, że murawa jest w złym stanie

1

@Malcom za 4 stracone gole zero pretensji? To jaką ocenę mu wystawisz? 6 na 10?

1

@hugz @Malcom
Thx.

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?