La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1698 Culés

10

No to jutro lecimy obejrzeć tego nowego Avatara (3,5 h w kinie xD) a we wtorek ostatni już raz najwspanialszy film w historii kina - Zwierzogród 2 (bo ostatni seans jest chyba w czwartek no ale wtedy wyjazd świąteczny). Niech go dodadzą jakoś szybko na tego Disneya...

Swoją drogą przez mniejszy rozmiar sali bilety do Multikina w Zgorzelcu są droższe niż we Wrocławiu xD
@Arkon @Safrani @Bykunn @MesQueUnClub_87 @macio_944 @Comentateiro @fart @PatrychoO @clyde @Luciano99

1

@Kgorecki2500 prezes jaki zestaw do kina ?

2

@gumaz Jaki? Woda z domu i tyle. Nie wydam na popcorn więcej niż na bilet teraz xD

2

@Kgorecki2500 kup sobie popcorn z mikrofali, zrób w domu i zanieś do kina

1

@Kgorecki2500 Ja jakoś po świętach pójdę na tego Avatara albo już sobie poczekam aż wyjdzie na Disney +. Nie spodziewam się fajerwerków, raczej coś podobnego do drugiej części. Najgorzej tylko, że ponad trzy godziny xD. Miłego oglądania :)

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?