- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 636 Culés
Gorące dyskusje
RanDiFCB
1
@AlexDark00 a to tylko oni płacą więcej za prąd? gaz? "ciągłe rosnące koszty wszystkiego?... » Czytaj dalej
166 odpowiedzi
BorzyKrzys
17
Kiedy oni zrozumieją, że ośmieszają na razie siebie, a nie Skolima. "Żyłem w ciągłym lęku,... » Czytaj dalej
13 odpowiedzi
Gosciuu
4
Taka głębsza myśl mnie ostatnio naszła: kiedyś się nie bałem starości. Teraz, choć wciąż... » Czytaj dalej
40 odpowiedzi
Media
Sonda
MVP sezonu 2025/26 FC Barcelony jest:
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 636 Culés
0
Moi drodzy, bo w sumie miałem małą przerwę od lotów samolotem i pytanie do bardziej zorientowanych czy rzeczy zawierające jakieś elementy metalowe, np. jakieś swetry z zamkami metalowymi czy spodnie z jakimiś pojedynczymi elementami metalowymi należy wyjmować na taśmę z bagażu podręcznego podczas kontroli bezpieczeństwa czy raczej takie pierdoly nie wchodzą w grę?
1
@Kredon Nie no raczej nie. Najwyżej Ci przetrzepia xD
1
@Kredon Nie, przecież musiałbyś spodnie też ściągnąć i włożyć na taśmę bo mają zamek w rozporku. Na pewno kładziesz pasek, zegarek i mi kazali też porftel włożyć do skrzynki. Zresztą gościu stoi na bieżąco mówi co trzeba jeszcze wyciągnąć.
1
@Kredon tylko jak na skanerze wyjdzie im coś podejrzanego, to Ci każą wyjąć. Rzadko się to zdarza.
1
@Kredon ściągasz pasek i tyle. Jeżeli zapiszczysz to Cię albo “macaja” albo tak jak jedną laskę wsadzili do skanera.
A podręczny Ci prześwietlają. Jak coś znajdą nielegalnego to Cię przetrzepią ;)
1
@Kredon ja nic nigdy nie wyjmuje. Nawet urządzeń elektronicznych. Raz na rzadko czas mi coś wyjąć już po przejechaniu przez taśmy i puszczają jeszcze raz. Ja plecak mam zawsze napchany jak autobus do Lichenia, więc mi się nie chce, za dużo zachodu.