- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 1410 Culés
Gorące dyskusje
Sysia11
12
Piszesz, że bez Messiego Argentyna będzie jak Paragwaj? Chyba zapomniałeś, z kim porównujesz.... » Czytaj dalej
58 odpowiedzi
Encore
5
Ciekawe czy odnajdzie się w La Lidzehttps://x.com/centregoals/status/2080959654184751278
33 odpowiedzi
draxidox
11
Niesamowity jest impact Pisu,za Pisu wszystko było drogie przez Pis,za platformy wszystko jest... » Czytaj dalej
27 odpowiedzi
Media
Sonda
Kto powinien wygrać Złotą Piłkę 2026?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 1410 Culés
11
Męczennik.
1
@blakkudium To sio do faweli
1
@blakkudium Messiego czy Yamala też podwajają i jakoś dają (Messi dawał) sobie rade.
7
@blakkudium w meczu z Barceloną miał hektar wolnego miejsca, a nawet nie pierdnął
2
@DeXt3rVeB Messiego to 6 nie zatrzymywało.
1
@ProMILs 2 asysty zrobił :p
4
@blakkudium kolejny co chce w jakieś gry grać. Jeżeli on teraz powiedział, to kiedy on z topowym rywalem zagrał w swoją grę? Przecież on był koszmarny.
1
@blakkudium
Ahaha nic tylko brakuje żeby się spłakał na żywo tak jak na tych animacjach xD
Męczennik xD
1
@blakkudium Czy on właśnie poskarżył się na to, że zawodnicy przeciwni go atakują i próbują zabrać piłkę? xD
2
@blakkudium Nie wiem czy Vinicius wie, ale to właśnie różni piłkarzy genialnych od bardzo dobrych. Genialny znajdzie rozwiązanie, a nie będzie narzekał
2
@heniusss i dla porównania taki Dembele, Yamal, czy Neymar - nie narzekali/narzekają.
1
@blakkudium @szymonekk Rasiści. Trzeba wprowadzić zakaz zbliżania do Viniego będzie mu łatwiej. Pamiętajmy że on chce tylko w piłkę grać a oni mu nie pozwalają.
1
@Eklerek Tam to pół boiska będzie miał wolnego.
@DeXt3rVeB Inter nawet potrajał Yamala.
@Pedri16Future Chyba z Man City ostatnio, chociaż 2 asysty w niedzielę miał, więc liczbowo się obronił, pomimo grania padaki.
@szymonekk Raczej o to, że outsiderzy stawiają autobus, grają formacją z 5 obrońcami i zagęszczają 3 tercję boiska.
@heniusss Fakt. Jeżeli chce być stawiany wyżej w hierarchii, to trzeba umieć zrobić różnicę również na autobusy, a nie na ofensywne ekipy, które zostawiają pół boiska wolnego.
1
@blakkudium nie dziwie się, że ma pretensje o to. Gość biega na lewym skrzydle a co chwila ktoś go podwaja.. a to Mbappe, a to Rodrygo:)