La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1393 Culés

11

No i dobiło się do 500 dostawy na Uberku. Miała być "praca" na miesiąc, dwa a to już +/- 7 miesiąc leci xD
Zawsze to można sobie coś dorobić. W tym tyg. 16 h pracy, 475 zł zarobione. Będzie na książkę @NeroTFP1 xd

@Comentateiro @michal26 @MesQueUnClub_87 @macio_944 @tomek8756 @PatrychoO @AssisMoreira @mrboom

3

@Kgorecki2500 Nie łam się. Al Bundy poszedł sprzedawać obuwie na chwilę, a został do końca zycia. Jeszcze znajdź sobie rudą partnerkę i będzie git.

2

@Comentateiro Nie no, jako taką "prawdziwą" pracę to raczej bym wolał nie ale pod studenta idealna :D Ja tam jednak w to wojsko będę celował xd

2

@Kgorecki2500 przynajmniej normalna postawa, a nie jak tego Ukraińca, co się sapał, że za mało zarabiają kurierzy xD prawie 500 zł za 16h pracy, to nie jest zła cena ;)

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?