- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 690 Culés
Gorące dyskusje
Encore
8
Ciekawe czy odnajdzie się w La Lidzehttps://x.com/centregoals/status/2080959654184751278
47 odpowiedzi
draxidox
15
Niesamowity jest impact Pisu,za Pisu wszystko było drogie przez Pis,za platformy wszystko jest... » Czytaj dalej
28 odpowiedzi
BORO_12
7
Pewnie próba podbicia ceny, wątpię w taki transfer dopóki nie kupimy napastnika... » Czytaj dalej
26 odpowiedzi
Media
Sonda
Kto powinien wygrać Złotą Piłkę 2026?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 690 Culés
0
Co tam macie na obiad? Szukam inspiracji.
1
@MesQueUnClub_87 sałatka makaron , brokuł, kurczak,kukurydza ja kocham takie :P
1
@gumaz kurła bez kukurydzy i wpadam xd
2
@MesQueUnClub_87 polędwiczki wieprzowe z suszonymi pomidorami i szpinakiem + kopytka.
3
@MesQueUnClub_87 Gniecione ziemniaki z podsmażoną cebulką i jajko sadzone,do tego kefir.Polecam ;)
1
@MesQueUnClub_87 makaron tagiatelle z guanciale, parmezanem i sosem pomidorowym.
1
@MesQueUnClub_87 sandacz, fryteczki i surówka koperkowa
1
@MesQueUnClub_87 Bawarski gulasz z kiełbasą i kluskowym makaronem z marchewką
https://ibb.co/DPf4cLxG
1
@MesQueUnClub_87 Miałem zestaw minecraft z McDonalds z monetami mozarella
1
@MesQueUnClub_87 polędwiczki w sosie miodowym, batat z piekarnika a nad sałatką się właśnie zastanawiam ale chyba wyciągnę śliwki w occie ze słoika.
4
@qbsonFCBarca @clyde @pt9 @escarabajo Polędwiczki ze śliwkami w occie i batatem, Bawarski gulasz z kluskowym makaronem, Sandacz z surówką koperkową - jak to czytam to mam przed oczami uczestników programu MasterChief, którzy przedstawiają jurorom swoje dania :D Brakuje tylko, żeby ktoś napisał "Jagnięce medaliony duszone w sosie borowikowym z kaszą kuskus pod pierzyną z zielonego groszku" :D
1
@MesQueUnClub_87 Stir fry wieprzowina, brokuł, marchewka i makaron udon w sosie teriyaki
1
@MesQueUnClub_87 Właśnie sam jestem zdziwiony co to za pedaliada obiadowa w komentarzach. Ja mam gotowca więc jestem usprawiedliwiony
0
@MesQueUnClub_87 imbulko
0
@pt9 sam jesteś pedał:D nie wiem co jest wysublimowanego w mojej propozycji :D
Niech będzie: mięcho wieprzowe w takim sosie z miodem, do tego ten słodki kartofel i ślywy w zalewie ze słoika od mamy.