- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 780 Culés
Gorące dyskusje
FcPortoFan1999
5
Bez reprezentacji Polski do drugiej połowy września.Troszkę smutno.
15 odpowiedzi
John_Doe
0
@draxidox +1 Podczas pandemii cały naród musiał się składać żeby ich biznesy nie upadły...
162 odpowiedzi
LAMC_10
11
Maja Chwalińska.https://twitter.com/i/status/2062128793297236287
20 odpowiedzi
Media
Sonda
MVP sezonu 2025/26 FC Barcelony jest:
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 780 Culés
0
Jak zwracacie się do swoich przełożonych/szefów, na "pan/pani" czy na "ty"?
21
@tomek8756 "Zdobywco złotej piłki fcbarca.com"
0
@tomek8756 Per ty, bo takie są zasady w tym zakładzie. Nawet jakby prezydent, premier czy papież przyjechał to każdy jest na ty ;)
5
@tomek8756 Wasza szerokość @jowita
0
@tomek8756 Per Pan/Pani
1
@tomek8756 szefie zdobywco złotej piłki @Luciano99 ...:)
0
@tomek8756 Tak samo jak oni do mnie. Nie może być tutaj mowy, że szef lub kierownik mówi na "ty", a pracownik się płaszczy na Pan/Pani. W pracy wszyscy są równi, jeśli chodzi o godność osobistą. No chyba, że w zakładzie Lucka, ale to wyjątek. A poza tym przykładem szef jest jedynie ponad pracownikami pod względem decyzyjności, no bo to jego firma to wiadomo, że on decyduje. Nie pod względem należnego szacunku.
0
@tomek8756, dużo zależy od tego jakiego miałem szefa. Jeśli mówimy o właścicielu firmy to czasem ich nawet nie miałem okazji poznać xD Zazwyczaj na „Pan”
3
@tomek8756 Bezpośrednio do przełożonego to "pan", a jak mówię o nim to "ch**".
0
@tomek8756 Na powitanie zawsze hej na pożegnanie pa albo na razie. Ale zawsze jak coś to na Pani.
0
@tomek8756 Po imieniu, praca w dużym korpo jako analityk finansowy trzech sektorów gospodarki
0
@tomek8756 u mnie wszyscy sa na ty
0
@tomek8756 Na ty bo w Anglii każdy jest ze sobą na ty. To całe panowanie jest strasznie żenujące i dla mnie totalnie niezrozumiałe. Jak można nie życzyć sobie żeby ktoś mówił drugiemu po imieniu przecież to idiotyczne.
0
@tomek8756 chyba w każdej pracy na ty mówiłem. Czasami mówiłem szefie/szefowo ale to tak bardziej żartobliwie
0
@tomek8756 Ty wredny ujku
PS sam jestem sobie szefem
0
@tomek8756
Po imieniu. Do jego przełożonego też po imieniu i tak dopiero do prezesa, któremu mówimy Prezesie, albo Szefie
0
@tomek8756 pani aspirant
0
@tomek8756 "Chono tu" tak mówię, może dlatego jestem bezrobotny znowu.