- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 1670 Culés
Gorące dyskusje
Karol145
4
Keir Starmer podał się do dymisji.Hahaha, nadal niech rzekoma lewica bawi się w prawice i nadal... » Czytaj dalej
56 odpowiedzi
doc
5
Jeżeli to prawda to by tłumaczyło ciche podchody pod Barcolęhttps://x.com/_BarcaInfo/status/2068... » Czytaj dalej
21 odpowiedzi
Batys
5
Walicie czy nie?
21 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 1670 Culés
19
Woził człowiek dzisiaj drwale ludziom to też zasłużył na drwala.
https://zapodaj.net/plik-HbN4PldMqN
Ogólnie dzień całkiem udany gdyby nie ten śnieg z deszczem xd Ale jeszcze ten tydzień wytrzymać...
@NeroTFP1 @JimMorrisonFCB @macio_944 @PatrychoO @MesQueUnClub_87 @tomek8756 @pioz123
4
@Kgorecki2500 Smaczne? Poszło w cycki?
1
@Kgorecki2500 I jak wchodzi? Dla mnie nic specjalnego, ale mógłby być cały rok - byłoby czym rotować McRoyala i WiesMaca.
3
@Kgorecki2500 Smacznego.
4
@macio_944 Smaczne i poszło w mięśnie
@Marian_Pazdzioch Wchodzi elegancko
2
@Kgorecki2500 Bez sensu, miało w cycki pójść...
1
@Kgorecki2500 robisz w glovo jakimś? Masz szamke free czy jakieś zniżki w tego typu fastfoodach?
4
@macio_944 Kurde... to muszę reklamację złożyć :P
@Nazio_87 Na Uber Eats (na Glovo okazjonalnie ale ostatecznie mniej wygodne dla mnie w użytkowaniu). Szamki za free nie mam ale dzisiaj babki nie było w punkcie odbioru, nie dało się z nią skontaktować więc... "dostałem" za free jakieś dwa koreańskie boxy z Solleim xd
Ale zarobkowo ładnie dzisiaj poszło
1
@Kgorecki2500 sos śmietankowy? Jak tak, to jadłem to samo dzisiaj :D
2
@PatrychoO Śmietanowy, tak :)
1
@Kgorecki2500 nie wolisz zjeść na miejscu ciepłego? Takie podgrzewane w domu to już nie to samo
Chyba, że to w jakimś maku, ale wątpię, żeby tam talerze mieli :D
0
@mrboom Meh, mi jakoś wygodniej w domu się jada, sobie jakiś film można odpalić itp. A Maka mam blisko :)