- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 1535 Culés
Gorące dyskusje
martusiaaaa
2
a ja mam może takie głupie, dziwne i dziecinne pytanie ale zapytam kiedy macie urodziny ? to se... » Czytaj dalej
35 odpowiedzi
BorzyKrzys
30
Kiedy oni zrozumieją, że ośmieszają na razie siebie, a nie Skolima. "Żyłem w ciągłym lęku,... » Czytaj dalej
19 odpowiedzi
Kozinho.
4
@FcPortoFan1999 bedziesz dzisiaj nosił głośnik na procesji?
17 odpowiedzi
Media
Sonda
MVP sezonu 2025/26 FC Barcelony jest:
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 1535 Culés
4
Dragon Age: The Veilguard.
Według wcześniejszych przecieków gra sprzedała się źle. A jeśli prawdą jest to co mi się wyświetliło na X to wręcz jest katastrofa. 10 lat tworzenia 150-250 milionów i nie całe 500 tysięcy sprzedanych kopii.... Baldur's Gate 3 był robiony 7 lat i budżet był około 100 milionów. To może być koniec BioWare.
Oznaczam tych którzy się wypowiadali w ostatniej dyskusji o tej grze. @MesQueUnClub96 @FcPortoFan1999 @Luciano99 @Sulimo @ProMILs @Jakchcesz @Bolton @Khajio @Gall i reszta zainteresowanych.
0
@Kazragore Zrobili takie chore gówno, że tego im życzę
0
@Kazragore no tłusto przepalony hajs, gra jest naprawdę kiepska. Origins jedyny słuszny dragon age
0
@Kazragore Noo nie wygląda to dobrze, tak samo ostatni "sukces" ssprzedażowy tych Gwiezdnych wojen od Ubisoftu.
Mam nadzieje, że wkraczamy w ostatnią fazę robienia gier w taki sposób jak obecnie. A wszystko na to wskazuje, bo krytykę jeszcze te studia mogą przyjąć, ale jeśli gra się nie sprzedaje i firma traci pieniądze to po prostu musi przestawić system pracy.
Oby te studia wreszcie zaczęły robić przede wszystkim dobre gry a nie takie które muszą pierw spełniać pewne wymogi żeby nie urazić jakiegoś wąskiego grona odbiorców.
Tym bardziej jeśli dobre gry jak np. Baldur's gate 3 czy Black Myth Wukong schodzą jak ciepłe bułeczki. To powinno dać wszystkim do myślenia w którym kierunku zmierzać.
0
@Kazragore dobra gra, dziwią mnie tak słabe wyniki
1
@Kazragore Szczerze mówiąc, to mam nadzieję że BioWare się zawinie z rynku.
Osób odpowiedzialnych za siłę tej marki i tak już tam nie ma.
Dobrze by było gdyby ktoś na przykład kupił prawa do Mass Effecta, bo to uniwersum jeszcze nie jest zniszczone, pomimo średnio przyjętej Andromedy.
Dodatkowo ma powstać jakiś serial z tego uniwersum, ale tutaj również są oczywiste obawy.
BioWare kiedyś było królem RPG, a teraz taki Dragon Age wygląda jak upośledzony kuzyn z którym nie chcesz się bawić, w porównaniu do choćby Baldurs Gate 3.
0
@MesQueUnClub96 dobra gra? To niewiele chyba Cię zadowala i masz małe wymagania co do RPG :D
0
@MesQueUnClub96 Widzę że Cię sarkazm nie opuszcza nawet na potencjalnym pogrzebie BioWare haha.
0
@Kazragore Kiedyś się zastanawiałem czy nie odświeżyli by Jade Empire ale może lepiej nie.....