- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 1558 Culés
Gorące dyskusje
Eklerek
24
Sportowcy i ich inteligencja https://x.com/i/status/2081822645264265389
43 odpowiedzi
Kgorecki2500
11
Bilet zakupiony na środę, Spider-Man: Całkiem Nowy Dzień, 2D, dubbing. W końcu dobre kino a... » Czytaj dalej
27 odpowiedzi
escarabajo
0
Nie rozumiem tej Chelsea, jasne to tylko plotki, ale ich ruchy nie napawają optymizmem. Mają ze... » Czytaj dalej
9 odpowiedzi
Media
Sonda
Kto powinien wygrać Złotą Piłkę 2026?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 1558 Culés
14
MVP sezonu do tej pory? Moim zdaniem Raphinha. Nie ważne, gdzie go Flick ustawi, zawsze jest tam, gdzie go drużyna potrzebuje. Pressing potworny, 12 udziałów przy bramkach (liczac wywalczone karne) w lidze, niesamowity piłkarz.
2
@kanver_ No zrobił z niego Flick takiego Gnabry'ego @Comentateiro
7
@kanver_ Naprawdę jak widzę tego piłkarza to mam wrażenie, że albo ktoś go podmienił, albo chłop się jeb w szafkę któregoś razu jak wstawał z łóżka i coś mu zaskoczyło. Taki idealny letni transfer bez transferu :D
1
@kanver_ Raphinha , Kounde , Lewy .
1
@konrad1661 juz w poprzednim sezonie dał namiastkę tego, ale w tym przekroczył wszelkie oczekiwania.
1
@kanver_ Rapha mega miłe zaskoczenie w tym sezonie, tytan pracy itd. No ale Yamal jednak decydujący w tym sezonie.
5
@Jakchcesz Yamal świetny, ale Raphinha bardziej regularny i też to jaką on wykonuje robotę w rozegraniu to jest niepojęte. Bardziej bałbym się wypadnięcia go niż Yamala z pierwszego składu.
0
@kanver_ Mimo wszystko Robercik. Chłop strzela jak Messi za najlepszych lat. 12 bramek w 10 meczach w lidze...
Tyle samo miał, gdy bil rekord Mullera. Z kolei Leo dwa razy miał 13 bramek - gdy strzelał 50 i 46 bramek.
0
@Pressinho Gdyby te bramki były ciut wyższej efektowności, tak jak w 22/23, to też bym powiedział że Lewy MVP.