- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 1014 Culés
Gorące dyskusje
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 1014 Culés
2
Ostateczne rozwiązanie kwestii góralskiej
@Comentateiro @misterio @RoberDzik @michal26
3
@Kgorecki2500 Litewka jest świetny, jeden z najlepszych i najrozsądniejszych polityków w ogóle ze wszystkich partii. Jest z mojego rejonu i nawet przed jego popularnością był bardzo lubiany i dużo pomagał.
1
@macio_944 Z nim jest ten problem, że nie jestem pewny czy byłby dobrym prezydentem/jest dobrym politykiem (taki bardziej typ społecznika, aktywisty) ale paradoksalnie mógłby zrobić dość dobry wynik
2
@Kgorecki2500 Wiadomo, ze typ z Lewicy nie wygra, ale wynik mógłby zrobić naprawdę dobry. W wojewodztwie śląskim jest znany ze swojej działalności przez wzgląd na to, że dużo pomaga jak napisał @macio_944
Do tego możliwe, że zyskalby także głosy kobiet niezdecydowanych (nie są to jakieś ogromne liczby) tylko dlatego, że jest przystojny.
1
@Ojciec5tkidzieci A ja sobie zdaję sprawę z tych rzeczy i właśnie pod względem samego wyniku dla Lewicy nie byłby to zły kandydat :)