La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1031 Culés

2

To będzie chore jeśli to pier... 30 cm. Niestety, ostatnio dość powszechne zjawisko. Miesiąc temu pisałem o Rydze, gdzie spadła ekstremalna ilość deszczu. W połączeniu z suchą ziemią, która nie przyjmuje dobrze wody, daje to podtopienia i powodzie. 97 rok raczej się nie powtórzy, bo tam padało przez tydzień, ale na pewno sytuacja będzie niebezpieczna.


2

@BorzyKrzys spokojnie

Następne dekady będą tylko gorsze.

1

@BorzyKrzys To może jeszcze grzyby urosną bo nie zbierałem w tym roku.

0

@MesQueUnClub_87 przy takiej pogodzie będzie można spokojnie popłynąć na grzyby.

0

@arasz1819 W końcu się na coś przyda ten ponton

0

@MesQueUnClub_87 ponton tak, ale i maska do nurkowania też.

0

@BorzyKrzys trzeba budować zbiorniki retencyjne
W Warszawie wzdłuż Wisły powstał kolektory ściekowy po tym jak Wisła podtopiła Wisłostradę. Zma 9km długości
https://um.warszawa.pl/-/najwiekszy-kolektor-retencyjny-w-stolicy-niemal-gotowy
Generalnie jeszcze 2 takie powstały
https://warszawa.tvp.pl/76397901/w-warszawie-dzialaja-juz-dwa-nowe-kolektory-retencyjne
Zgromadzona woda ma iść do Czajki.Tam też jest zbudowany taki zbiornik.
Niestety i tak w Wawie są jeszcze pod topienia ale jakiś kierunek przyjęto.Oewnie pójdzie to w tą stronę.

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?