La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1405 Culés

3

Tylko proszę dzisiaj Pana Flicka nie obrażać, jak przegra z City, które ma jednego trenera od lat, są najmocniejszą ekipą na świecie (Real miał farta), i mają utarty styl w przeciwieństwie do Barcy w odbudowie po raz kolejny.

2

@kuz A czemu ktokolwiek miałby obrażać? Przecież to pierwszy jego mecz w Barcelonie, do tego mecz presezonowy, gdzie pojechali zawodnicy, których sporo ludzie nie kojarzy. Pewnie w pierwszej i drugiej połowie zagrają inne jedenastki.

4

@kuz City dostało od Celticu i Milanu. Celitc wbił im 4, zresztą Chelsea wbili tyle samo.
City gra totalnymi rezerwami. Jest Haaland, Grealish kilku co weszło z ławki Bobb czy Phillips i totalne dzieciaki.

1

@kuz nikt go nie będzie obrażał (tak myślę). Jednak jeśli przegra to mam nadzieję, że Flick do grudnia.

0

@kuz Przecież jak dziś przegra to wylatuje haha.

0

@Zoker kierujesz się logiką, zapominasz gdzie jesteś :D

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?