- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 983 Culés
Gorące dyskusje
Kgorecki2500
2
GTA w pudełku ale bez płyty? 350 zł Panie Rockstarze, co tylko sobie zarządasz Panie... » Czytaj dalej
39 odpowiedzi
Ilka
0
Jak zapatrujecie się na chodzenie w takie upały w centrum miasta, po galeriach itp. bez koszulek... » Czytaj dalej
20 odpowiedzi
Kgorecki2500
9
Nie wiem czy to ja mam jakąś większą tolerancję na promienie UV ale w sumie w tych 35... » Czytaj dalej
11 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 983 Culés
7
dlaczego takie osoby jak babcia kasia w ogóle mają głos w przestrzeni publicznej
2
@draxidox Skoro rozmawiają z takimi ludźmi to sami wystawiają sobie świadectwo prymitywnej telewizji.
4
@MesQueUnClub_87 ja tam się nie znam, ale to nie jest czasami Ochojska?
0
@draxidox każdy ma prawo do błędu, ale nie ulega wątpliwości że imigrantów Di polski rozkręcił dla kasy pis.Co do babci kasy to jest to osoba z dosw8wdczeniami komuny i zwyczajnie w świecie nie chcę mieć czegoś na podobną modłę jak pus I tkzw Suwerenna Polska nie ktorzy i młodzi ludzie są pro rosyjscy którzy są mało odporni na propagandę w internecie i kompletnie ruskich nie czuję.Tu popieram działalność babci Kasi z pisowską władzą.Szanuję ją że mimo emerytury jej się chcę walczyć.To z powodu komuny która znała.W Pisie było to widać w tvp obecnie republika.W przemówieniach szydło czy morawieckiego , w powrocie szydło po przegranym głosowaniu 1 do 27 z parlamentu europejskiego gdzie dano jej kwiaty
Czyli uprawianie fikcji sukcesu harakterystycznej dka komuny.Wyszukiwanie wrogów dla mobilizacji elektoratu wewnętrznego i zewnętrznego.Na tyle co mogą pis z tego korzysta
Kto pamięta komunę to wszystko to widzi.A 25 wniosków o #djęcie inmunitetu i aresztowania czy to w lasach czy funduszu sprawiedliwości czy na uczelniach aby kupić MBA by dostać się do spółek skarbu mówi sporo choć mówimy o wycinku.Szanuję takie osoby które nie muszą a walczą z wracającą zmorą czyli komuną.Bo nawet do tworzenie prawa pis zatrudnił komunistę Piotrowicza.....Tu wszystko jest oczywiste...