- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 1931 Culés
Gorące dyskusje
Karol145
3
Może mi ktoś wyjaśnić skad wziął się fenomen diety keto? Przecież jedzenie samych potraw... » Czytaj dalej
55 odpowiedzi
Karol145
3
Cytat z Inn Poland :"Wiktoria Brzoska, córka Rafała Brzoski, nie chce, by jej biznes definiowało... » Czytaj dalej
64 odpowiedzi
LAMC_10
6
Oby tym razem ze skutecznym finałem.https://twitter.com/i/status/2077502361153556589
31 odpowiedzi
Media
Sonda
Kto powinien wygrać Złotą Piłkę 2026?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 1931 Culés
1
Kogo byście widzieli jako następcę Matsa. Ja bym widział Dibu Martineza. Ma odpowiedni mental, jest mistrzem świata, doprowadził bardzo słabą Aston Villę do Ligi Mistrzów, myślę, że jest w wieku, gdzie jeśli chce zagrać w klubie z absolutnego topu to jest ostatni moment. Oglądam od roku Aston i naprawdę to nie jest tak, że wyszedł mu jeden mecz, gość praktycznie co kolejkę ratuje ten zespół mając na obronie takich nieudaczników jak Lenglet, Pau Torres, Digne czy nasz Cash, który jest w tym sezonie katastrofalny zwłaszcza w obronie. Co się rzuca w oczy w jego grze ? Bardzo dobra gra na przedpolu i gwarantuję wam, że takich goli z dystansu jak Mats ostatnio puszczał z Vitinhą Martinez by w życiu nie puścił
21
@kigani To niezły następca z tego samego rocznika xD
6
@kigani Nie no tylko nie ten dzban xD
3
@kigani Moze Buffon?
1
@kigani Niech już będzie koniec okienka i skończą się te pierdolety o transferach z doopy.
0
@kigani Po pierwsze tej sam rocznik, a patrząc na miesiące to Martinez jest starszy więc jaki z niego następca?
A po drugie niezłe żarty po weekend się Ciebie trzymają, że chcesz jego na bramkarza Barcy.
1
@kigani Nikogo, zostawiłbym MATSa, bo poza byciem jednym z najlepszych na świecie jest również liderem i kapitanem drużyny (Roberto nie gra za dużo).
3
@kigani Marcina Bułkę ;>
0
@kigani Xd. Jeszcze tylko tego pajaca w tym zespole brakuje.
0
@JordiAlbion o, to ciekawe
0
@maroon może i być pajacem. Za to Ter Stegen nie ma charyzmy.
1
@kigani reprezentacje rządzą się swoimi prawami, a Dibu oprócz tego, że jest w tym samym wieku co Marc, to jest po prostu kilka klas gorszym kiperem. I ja wiem, że na highlights'ach on świetnei wychodzi, ale to nie jest przypadek, że do 30-stki siedzi się w klubach średnich.
0
@aleksandrowielki nie w highlightsach tylko wystarczy oglądać ligę angielską.
0
@kigani Jak ter Stegen nie ma charyzmy? Co to za teoria w ogóle?