La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1680 Culés

Bonus na start aż 3755 zł! Załóż konto i zyskaj aż dwa freebety na początek.

18+. Superbet to legalny bukmacher. Gra u nielegalnych grozi konsekwencjami prawnymi. Graj odpowiedzialnie.

21

No ostatnio młodzi nie mają dobrego PRu w polityce :P


@michal26 @tomek8756 @Kondziubarca @JimMorrisonFCB @Tabaluga37 @Comentateiro

10

@Kgorecki2500 Bo żaden ogarnięty młody człowiek nie pcha się do tego syfu, pełnego starych dziadów, sytych kotów, którzy tylko patrzą skąd pociągnąć kasę, nie dadzą im dojść do słowa i tak dalej. W/w jednostki to są zaszczuci przez daną partię chodzące manekiny ślepo głoszące program i jej wartości.

1

@Kgorecki2500 Szafarowicz intelektualnie ich zjada i ogólnie merytorycznie. Ale, że jest pisowcem to ludzie po nim jeżdżą.

0

@Kgorecki2500 Tylko jedną osobę z tych zdjęć kojarzę

0

@kuz ja też bym się zaangażował w politykę, ale bałbym się tego hejtu całego.

7

@kigani Bycie młodym człowiekiem i włażenie w dupę obłąkanemu dziadowi i bandzie przekrętasów nazywasz intelektualnie i merytorycznie dobrym? No wątpię. Każdy rozumny by się spodziewał hejtu, nic mnie nie dziwi.

3

@Kgorecki2500 ludzie nigdy nie zrozumieją, że nie potrzebujemy więcej młodych, starych, kobiet, mężczyzn, elgiebetowców czy murzynów, tylko potrzebujemy ludzi kompetentnych, kimkolwiek by nie byli i takich, którzy nie oferują jedynie tego, że są kobietą, młodą osobą, czy osobą lgbt. Sztuczne wojny i podziały były, są i niestety zawsze będą.

4

@Kgorecki2500 Ciężko głosować na kogoś, kto w życiu nie pracował, a od razu pcha się do polityki i ma podejmować, ważne dla społeczeństwa decyzję.

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Czy klub powinien sprzedać Alejandro Balde?