La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1349 Culés

konto usunięte

6

@Ojciec5tkidzieci @Sulimo @FcPortoFan1999 pamiętacie tego zawodnika? Potężny napadzior Grzegorz Piechna, który przeszedł indywidualnie grę zwaną "polską piłką". Król strzelców: ligi okręgowej, III ligi, II ligi, I ligi i Ekstraklasy. W sezonie 05/06 21 goli w Ekstraklasie, najlepszy strzelec. Do tego zaprowadził Koronę na najwyższe miejsce w historii klubu - 5.

https://i.iplsc.com/-/000A3927HUTJC281-C325-F4.webp

2

@P33ck Pamiętam doskonale Kiełbasę. To w zasadzie za jego sprawą, a następnie tzw. "bandy świrów" Ojrzyńskiego czuję sympatię do Korony.

3

@Ojciec5tkidzieci Ja też pamiętam kiełbasę ( ͡° ͜ʖ ͡°)

2

@Danny Gaucho kiełbasę Kiełbasy? Nie wiem, nie widziałem (więc nie mogę pamiętać), ale po tym co wyrabialiście z @mekstonem to mnie nic nie zdziwi łysy zboczuchu.

2

@P33ck W reprezentacji także świetny występ. Tyle samo bramek co meczów. Oczywiście ktoś złośliwy powie, że zagrał tylko jeden mecz i strzelił jedną bramkę ale prawdą jest to, że ma średnia gol na mecz - nawet Lewandowski nie ma takiej średniej.

2

@P33ck Kiełbasa? Top! Korona,to i piąte miejsce zajęła za bandy świrów Leszka Ojrzyńskiego 2011/2012.

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?