La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 858 Culés

16

☎️ Najdłuższa seria zwycięstw w historii futbolu - Aktualizacja☎️

Wczoraj Al-Hilal został ogłoszony klubem z najdłuższą serią zwycięstw (29) w historii futbolu.

Napisałem już o tym wcześniej, że to nieprawda:
https://www.fcbarca.com/la-rambla/dyskusja-14223631#comment-14223631

Jak się okazuje jest jeszcze jeden klub, który ma serię 33 zwycięstw z rzędu i nadal ona trwa. Chodzi tutaj o klub FK Arkadag (Turkmenistan). Taką informację podał jeden z użytkowników Twittera - @DbAbsur (Polak, jak coś).

Jest to o tyle ciekawe, bo klub ten powstał w 2023 roku...
Na te 33 zwycięstwa składają się 24 w poprzednim sezonie i 2 w obecnym, oraz 7 zwycięstw w pucharze Turkmenistanu.

◉ Fk Arkadag ---> 33 zwycięstwa [seria trwa]
◉ Belfast Celtic FC ---> 31 zwycięstw
◉ Újpest FC ---> 30 zwycięstw
◉ Al-Hilal SFC ---> 29 zwycięstw [seria trwa]
◉ The New Saints FC ---> 27 zwycięstw
◉ AFC Ajax ---> 26 zwycięstw
◉ Dresdner SC ---> 26 zwycięstw
◉ The New Saints FC ---> 26 zwycięstw [seria trwa]
@JimMorrisonFCB @Jakchcesz @mekston @P33ck @AFA @blakkudium @Ojciec5tkidzieci @Comentateiro @escarabajo @Stinger_

4

@Danny Gaucho czyli w top5 Al Hilal jest rekordzistą, ale światowo trzeba patrzeć na Arkadag czy też New Saints którego seria również trwa.

konto usunięte

0

@Danny Gaucho Nie zasnąłbyś, gdybyś tego nie sprawdził, co? :D Ale dobrze, że sprostowane. Szkoda tylko, że Ale Hilal o tym jeszcze nie wiedzą.

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Czy zamierzasz śledzić dokładnie występy Lewandowskiego w Chicago Fire?