- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 1270 Culés
Gorące dyskusje
Arden
0
Wymień dziwny zapach, który lubisz.
27 odpowiedzi
Arkon
10
Kogo typujecie do ostatecznego zwycięstwa?Mistrz Świata?Czarny Koń? Największe rozczarowanie?... » Czytaj dalej
79 odpowiedzi
mmaciass
3
Wspaniała myśl od Marcina Giełzaka (pisane ze słuchu 55min):"zawsze tak jest że przyszłe... » Czytaj dalej
7 odpowiedzi
Media
Sonda
MVP sezonu 2025/26 FC Barcelony jest:
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 1270 Culés
21
"praca influencera jedna z najtrudniejszych prac, jakie możecie sobie wymarzyć" xDDD
2
@draxidox nie no, to musi być troll. Jak nie to tą panią powinni dożywotnio zamknąć w Choroszczy
3
@draxidox myślę że np. szambonurkowie się zgodzą XD
0
@draxidox mama ginekolog zdała już ten egzamin na ginekologa?
1
@draxidox Pani Mama Ginekolog nie pierwszy raz robi dramę.
4
@draxidox to i praca na VARze w La Liga
3
@draxidox urojenia samic nie mają granic
0
@draxidox Ona jest osobą narcystyczną. Bez atencji ze strony innych nie ma tlenu. To taki efekt miksu wychowania przez rodziców i dzisiejszego świata mediów społecznościowych. :)
1
@draxidox, dofinansowania dla influencerow
2
@draxidox na pewno jest najtrudniejsza, potem w kolei są freakfightowcy, a potem polscy piłkarze. A ci lekarze czy górnicy to nie mają takiej trudnej pracy w sumie w porównaniu z tymi pracami co wymieniłem.
2
@FCB_dimiC i wcześniejsze emerytury
0
@draxidox No jest w tym sporo upodlenia ai malutki błąd srogo kosztuje i już wszyscy mają z ciebie bekę, ja się zgadzam.