La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1488 Culés

3

Według policji trzech podejrzanych wysiadło z samochodu Hyundai Sonata i otworzyło ogień do uczniów w wieku od 15 do 17 lat. Jeden z 16-latków został postrzelony dziewięć razy. W stanie krytycznym przewieziono go do szpitala. Stan zdrowia pozostałych ofiar jest stabilny.

9

@NeroTFP1 Tam to co chwilę jakaś strzelanina. Niech sobie jeszcze granatniki RPG-7 zalegalizują to będą lepsze efekty.

1

@NeroTFP1 dlatego popieram konfederosje i żądam natychmiastowego wprowadzenia ustawy "Broń dla wszystkich". Dlaczego my mamy być gorsi i nie mieć własnych strzelanin?

0

@NeroTFP1 Przykład USA jest bardzo dobry dla Polski.W naszym kraju,nie potrzeba czegoś takiego jak posiadanie do broni bo mielibyśmy jeszcze gorsze strzelaniny.

1

@MesQueUnClub_87 Spokojnie, zażyją sobie fentanylu i załagodzi on skutki strzelanin. System w USA działa doskonale

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?