La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 657 Culés

2

Bolognese:)

Dzisiaj tylko Bologna, Motta, Bologna, Motta i słusznie, należy się.
Jednak chciałbym przypomnieć, że już za świętej pamięci Sinišą Mihajlović'em Bologna próbowała i momentami fajnie. Nie było takich wyników, ale i konkurencja była w dużo lepszej formie. Niemniej przyjemnie się patrzyło już wtedy na tę drużynę, w której Serb z chociażby Arnautovica, który wrócił z Chin zrobił grajka co to kończył sezony z dubletami.
Nie mając dostępu do nieograniczonego budżetu potrafią znaleźć zawodników i ich sprzedać za fajne pieniądze - Andreas Skov Olsen, Takehiro Tomiyasu, Arthur Theate, Aaron Hickey czy wcześniej wspomniany Arnautovic do Interu.

Nie ujmuję absolutnie nic naszemu pomocnikowi, bo robi świetną robotę, ale trzeba pamiętać że fundament wylał Sinisa:)
@P33ck fan Włoch się wypowie?:)

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?