La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 819 Culés

31

To jest chyba najgłupszy tweet miesiąca XD

3

@Joki_ ale łąki dzielnie pilnowali za ogromne pensje.

17

@Joki_ a ze rudy nawet sam plan budowy zacznie torpedować to przecież oczywiste, bo po co mamy w czymś konkurować z niemcami jak można być ich pachołkiem

3

@Safrani Tusk mógł coś napisać w języku niemieckim, ale jednak napisał w języku faktów.

PS. Najgłupszym wpisem miesiąca jest wpis bodajże Mentzena, czy tam innego Bosaka, który klasycznie puszcza oczko do PiS i po 3 miesiącach rządów już wie, że będą gorsze niż 8 lat PiSu, oraz już wie, że CPK nie powstanie, ani żadna elektrownia atomowa opierając swoje zdanie jedynie na jakichś zdaniach wojewody, które notabene zostały obalone przez wyższego rangą polityka.

To jest dramat i taka głupota, że aż brakuje słów. No, ale ludzie łykną i już się nastawią zamiast po prostu naciskać rząd na utworzenie tego CPK, ale dać im po prostu czas i nie zakładać, że to na pewno nie powstanie, bo jest to kompletny pokaz braku inteligencji.

25

@Joki_ Manipulacja, która zadziała tylko na fanatyków Tuska i ignorantów w temacie CPK

3

@macio_944 No trudno żeby opozycja chwaliła rząd :P Politycy nie działają racjonalnie tylko pod kapitał polityczny

31

@macio_944 No i mamy go! Nie wytrzymał, musiał walnąć wątek o konfie, mimo że nikt nie pytał XD Wielki obrońca i wielbiciel Tuska, który sam ma świadomość, że ten lubi kłamać XD To jest niesamowite, jak bardzo boli Cię fakt, że ktoś może zaśmiać się z Twoich ulubieńców, aż musisz wspominać o konfie w odpowiedzi, tylko by sobie ulżyć. Toksyczne zachowanie.

3

@macio_944 Nie jestem wyborcą PiSu,ale Donald robi to samo co PiS.Więc ja po 3 miesiącach nie widzę różnicy PiS i PO to to samo.W dodatku zajmujemy się jakimiś dwoma gamoniami, zamiast zająć się tym co ważne,a na Kremlu się cieszą.

0

@Joki_ No i Konfederaci w ryk. Super się to czyta. Chciałbym częściej, ale niestety nie mam już tyle czasu, poza tym 15-go października ta wojenka się dla mnie zakończyła. Machajcie sobie dalej tymi tekturowymi szabelkami.

22

@Joki_ nie zagłębiałem się w temat CPK ale jeśli wielu ekspertów mówi że jest nam to potrzebne a już PiS wpompował w ten projekt mnóstwo środków obywateli to nie można pozwolić żeby kolejny projekt poszedł się yebac po zmianę władzy tak jak to było w przypadku elektrowni atomowej...

24

@macio_944 Człowieku, ale to ty dzwonisz xD W dupie mam konfę, post jest o Tusku, a ty bez powodu wspominasz o Mentzenie, to się leczy.

6

@Joki_ Post jest o Tusku w negatywnym sensie, więc jeden z jego naczelnych obrońców musiał się pojawić.

5

@macio_944 dlaczego polski rząd trzeba naciskać żeby robił coś co jest jego zasranym obowiązkiem, np budowa elektrowni atomowej

1

@Joki_

A czego spodziewałeś się po polityku, w porównaniu z którym nawet kaczor/morawiecki wypada dobrze i pozytywnie? :-)

0

@macio_944 Coś mi się wydaje że możesz mocno się zdziwić jak KO uwali CPK i tak mnie zastanawia co wtedy napiszesz

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

MVP sezonu 2025/26 FC Barcelony jest: