La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 961 Culés

4

Dzisiaj zaczynamy finałową fazę walki o IO w strefie Conmebol.

Na pierwszy ogień Brazylia - Paragwaj, a potem Argentyna - Wenezuela

@Lionel_Messi10 @Sysia11 @AFA

Ciężkie zadanie przed ARG, która gra z rozpędzonymi gospodarzami. Nie mogą przegrać, bo sprawa się skomplikuje już na starcie, a najlepiej zacząc od wygranej, bo to może dać pewien bufor.

1

@mekston Jak tam z zasadami awansu/rozgrywek? To już jakaś decydująca faza?

4

@NeroTFP1 2 ekipy z 4 awansują na igrzyska - każdy z każdym gra po 1 spotkaniu

2

@mekston Argentyna musi wyjść najsilniejszym składem i od razu ich zamieść pod dywan. ;-)

2

@Lionel_Messi10 jeden z ważniejszych meczów Thiago Almady w karierze

2

@mekston Zgadza się, dzis Mascherano musi wyjść ofensywnie z Almadą i Echeverrim w składzie;-)

1

@Lionel_Messi10 Nie no, Wenezuele to oni muszą pokonać! A kiedy grają z Paragwajem a zwłaszcza z Brazylią? No i na jakim programie jest transmisja?

1

@FCBparasiempre Wenezuela u23 gra kozak, ciężko będzie z nimi :/ z Paragwajem w czwartek grają, ja na stream będę oglądał ;-)

1

@Lionel_Messi10 No dla mnie zdecydowanie za późno ale widze że z Paragwajem w czwartek o 21 będą grać no to troche na tym strumyku sobie obejrze...

1

@FCBparasiempre No czaje o co chodzi, ja dzis Argentynke zobaczę;-)

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?