La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 882 Culés

9

Aktualizacja:


Niezrealizowany konkret 68:
"W spółkach z udziałem Skarbu Państwa zwolnimy wszystkich członków rad nadzorczych i zarządów. Przeprowadzimy nowy nabór w transparentnych konkursach, w których decydować będą kompetencje a nie znajomości rodzinne i partyjne."

komentarz: Członkinią Rady Nadzorczej Polskiej Wytwórni Papierów Wartościowych została Magdalena Roguska należąca do Platformy Obywatelskiej i pełniąca funkcję skarbniczki warszawskiego oddziału partii. Od niedawna jest również szefową gabinetu politycznego ministra Marcina Kierwińskiego.
@Kondziubarca @tomek8756 @michal26 @Comentateiro @JimMorrisonFCB @hayek

0

@Kgorecki2500
Bardzo dobrze!
Proszę ich pilnować

0

@Kgorecki2500 sądze że mogą byc tu 2 rozeiązanie jedno gdzue duda wetuje i zrobią wiekszoścpo wyborach i obciąża dudę.A teraz nie jest konkretny czas zmian a audytów i sprawdzenia co się w ministerstwach dzieje.Potem jedt wdrażanie odpowiednich programów orzy nowelizacji budzetu bo jest on pisowdki i przy zorientowaniu się w sytuacji państwa.Jeðli Duda nie będzie przeszkadzałto w pewnym momencie ta luczba będzie się zwiększać....

9

@Borneo
A czy oni składając te obietnice nie wiedzieli kto jest prezydentem? To ich deklaracja była. Jawnie kłamali. Jak zawsze.

0

@Sawik_10 to nie jest tak.Gdyż te 100 obietnic zlozyla ko w wyborach.Tylko jedt maly problem czego nie bierzesz pod uwagę po nie wygrał wyborów.Wygrał je pis.A i tsk z 34 nie ma wieksxosci.l i jedt im daleko.Po zdobylo 31 i to jedt jeszcze gorzej.Żadna partia nie uzyskala od suwerena zielonego swuatla na realizacje swojego programu.Dostala je koalicja i to tam w umowie jest zapusane do czego się zobowiazują.Mimo wszystko ko chve zrealizować 100 pkt..natomiast aby kłamac trzeba wiedzieć ze się nie spelni a tu nie wiadomo.Więc nie jest to kłamstwem.Mi nie zalezy aby soelnić to w 100 dni bo jedt prezydent nuech zrobia tyle ile się da.Trzeba eygrac wybory i skonccxyć .Chcialbym aby zmiany byly jak najsxybciej ale rozumiem trudniśc sytuacji i nie orzewidywslnosc sytuacji.Na dzis jedtem zadowolony z tego co sie dzieje.Zwlaszcza z tvp.....codziennie widzę zniany i mniejsza wladze szkodliwych ludzi z pisu....jedtem zadowolony.Takze to ze prezydent chve espolpraciwac w 2 dorawach to tez jedt dobre.

6

@Borneo Oni zawsze mają problem z czymś. Skoro przegrali wybory to niech głosują za rządem Kaczora. A jak jednak mają swój to znaczy że wygrali. I mnie nie interesuje to czy mają większość czy dopiero w koalicji i kto jest prezydentem. Kiedy składali obietnicę wiedzieli jaka jest sytuacja i raczej Rudy się nie spodziewał 300% poparcia więc niech się bierze za robotę bo minęło 1/3 czasu i praktyczne nic nie ruszone. Tylko walka o koryto trwa.

Po wyborach mówiłem że nie będzie 20 punktów zrealizowane w 100 dni. Ale szczerze mam wrażenie że na koniec kadencji nie będzie nawet połowy a to są 4 lata. Bo zawsze będzie jakieś ale Donek to jest oszust i tyle. Wystarczy wspomnieć podniesiony VAT na jeden rok który jest już podniesiony chyba z 16 lat...

PS: Nie chcę się czepiać bo na forum się piszę inaczej niż np list. Ale komentarze można edytować chyba 15 minut. I dobrze by było żebyś sprawdzał literówki bo jedna czy dwie tu i tam to pół biedy. Ale Twój ostatni wpis się strasznie źle czyta.

0

@Kazragore oni nie wygrali wygrał phs i też nue moze rzadzić.polsja dała zielone swuatlo na koalicje kilku partii gdzue kazda oarti wlozyła to co dla niej wazne i to realizują w resortach to co dka ich partii jest ważne.I też np dka kewicy ustorne są te związki a dla kamysza i holiwni przeciwne.Piza tym bardzo wybiurczo traktujesz realuzacje programuw 100% od ko a nie od holowni czy kewicy.Złiśluwe z twojej strony czy od pisu ktory rzadził 2 tygodnie ile oni spełnili postulatów? Jest to cyniczne z twojej strony.Dka mnie układ jest mega soecyficzny bo mamy doczynienia z mafią polityczną pis ktoea betonowała przez8 lat swoją władze i na tym skupili swoje rządy odgruzowanie nie jest proste.Na razie jestem zadowolony a pis to betonowanie spieprzył popelnia błędy.Dobrze to widzę.w 4 latato rozbroją a kaczynski za 4 lata to juz stary dziadzio nastepcy brak.Dobrze to widzę:)

0

@Borneo Skoro każdy ciągnie w swoją stronę i było wiadome że tak będzie to nie trzeba było obiecywać nie wiadomo czego.

W dwa tygodnie pis nie spełniał obietnic no bo pis wybory PRZEGRAŁ i wszyscy to wiedzą poza betonem do którego był skierowany przekaz o wspaniałym zwycięstwie. Góra partyjna dobrze wiedziała że jest pozamiatane. I wykorzystali te dwa tygodnie żeby jeszcze zarobić.

Ja nie jestem zadowolony że jedna klika wymienia się za drugą. Co mi to daje? Co mnie interesuje kto będzie pobierał wypłatę za siedzenie w tvp czy innym Orlenie? Co oni zrobili dla szarego obywatela? Bo jak na razie to nic takiego nie widzę i pewnie długo nie zobaczę.

0

@Kazragore nie w czasie wyborów kazda partia przedstawia co by zrobiła sama jako partia.Ludzue to oceniają i głosami wydają werdykt.Wtedy jest opcja robimy nowe wybory albo robimy kialicje.1 cześc jest potrzebna bo wyborca poznaje na kogo głosuje.W przypadku 2cz siadają partię i szukają wspolnych obszarów z wszystkich programów aby podpisać program koalicyjny ,ktory obowiazuje.Tylko trzeba rozumieć wyniki wyborów.....Plus dla ko że chcę realizować te 100 konkretów pomimo iż nie wygrała wyborów i nie ma wiekszości ani jako sama ani nie jedt ponad wetem prezydenckim.Fajnie ze nadtawienie jest aby maksymalnie realizowąć swój plan.A czy to zrobia w 100 czy dłuzej to im za ok.Maja diczynienia z autokratami z nienormalną sytuacją.Na razie widzę ogromną determinacje i to jest dka mnke ok....To jak na boisku zespól moze przegrać ake maja dać z siebie wszystko i to absolutnie widzę.Nie distrzegam aby im to zwisało wręcz przecuwnie.Jedt determinacha trzymam kciuki....

0

@Kazragore co zrobili zlikwidowali szczujnie masz dzuesiatki stsrszych osób po bazarach wsciekłych jakby z sekty byli......to obrzydliwa manipulacja tymi ludzmi dka celow partyjnych orzez zniany w prokuratorze jest sens aby nik 10 spraw dał do prokuratury .Dano pkdwyzki nauczycielom , onkologie, wsoarto in vitro.
Te obszaru są dla ludzi.Natomuast obecnie to czas audytu i zmian oersonalnych aby zmuany były wprowadzone...

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?