La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 963 Culés

4

W najbliższych wyborach do Parlamentu Europejskiego Konfederacja Korony Polskiej będzie szła z hasłem PolExitu. Co ważne nie tyle cała Konfederacja a tylko frakcja od Brauna (przynajmniej na razie)



Powiem tyle... niech oni wywalą go w końcu z Konfederacji. Bosak z Mentzenem mogą się dwoić i troić ale na koniec wyjdzie taki Braun i będzie na ustach wszystkich.
@Kondziubarca @tomek8756 @michal26 @JimMorrisonFCB @hayek @Comentateiro

4

@Kgorecki2500 Powiem krótko,Życzę Powodzenia XD

1

@Kgorecki2500 A co oni mogą :D hasło to sobie mogą nosić jakie chcą, ale kto to wprowadzi? ;D

2

@Kgorecki2500 Konfederacja Korony Polskiej - cóż to za koszmarna nazwa?

2

@Comentateiro Lepsza niż Konfederacja Odnowy Rzeczypospolitej Wolność i Nadzieja ;D Ale ogólnie wymyślanie nazw partii to nie jest łatwe zadanie :P
@FcPortoFan1999 A to nie do mnie pytanie :P Nie ja jestem prezesem

0

@Kgorecki2500 Nie mogą po prostu wprowadzić nazwy Konfederacji Rzeczpospolitej Polskiej?

0

@Kgorecki2500 W końcu, może reszta Konfederacji trochę jaj nabierze (w co wątpię) i będą również takie hasła wypowiadać.

2

@Kgorecki2500 im więcej absurdalnych i głupich pomysłów UE tym więcej ludzi będzie głosować na partie antyunijne. Może w ten elektorat celują Braun i jego korona...

1


@Natenczas Znaczy wiesz, jakby pojawiła się taka racjonalna w swojej eurosceptyczności partia to tak, ale na ten moment tak nie jest. Konfa będzie właśnie miała problem oderwać łatkę KKP od siebie, przez co niektórzy nigdy na nich nie zagłosują.
@Kgorecki2500 Dziwne są te wybory do Europarlamentu. Np. 3D w Kuj-Pom nie dostaje mandatu na ten moment przy 17/18% xD

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

MVP sezonu 2025/26 FC Barcelony jest: