La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1194 Culés

Trzykrotny zakład bez ryzyka o wartości 100 zł! Wygrywasz lub zwrot pieniędzy z opcją wypłaty. Do tego freebet 20 zł i 10 zł!

18+. Fortuna to legalny bukmacher. Gra u nielegalnych grozi konsekwencjami prawnymi. Graj odpowiedzialnie.

49

Skubana trzyma formę :D17

@DLFCB Równość, to może niech też kobiety 30 kg noszą. Ale to trzeba mieć nasrane w głowie xD.

32

@DLFCB Jezu święty, jaki to jest pustak xD
Tak się składa, że w robocie mam pod obszar gdzie kompletuje zamówienia dla klientów z salonów i czasami muszę dźwignąć pojemniki z towarem ważące do 30kg i robię to zdecydowanie szybciej aniżeli moje "koleżanki" z ukrainy, które też ze mną pracują.

Btw: One się jeszcze dopominają, żeby im pomagać, bo one siły nie mają xD

Już widzę jak przez 8 godzin (nawet jeśli będę pracował powoli) będą one wydajniejsze ode mnie, hmm :)

Widać, że ten pustak nie przepracował ani jednego dnia w pracy fizycznej i nie ma zielonego pojęcia jak to wygląda w praktyce.

52

@DLFCB Hahaha. To niesamowite, że tacy ludzie dotarli do takiego momentu swojego życia, gdzie robi się z nimi wywiady w dużych stacjach radiowych. To jest jakiś ewenement. Przecież jakby jej zrobić rentgen czaszki to na bank tam jest tylko sznurek, który podtrzymuje uszy XD W ramach równouprawnienia powinny nosić też po 30kg. Przecież nie są słabsze od mężczyzn według lewicy.

5

@DLFCB i ludzie taką osobę wybierają.. czy Śmiszka

Komentarz usunięty przez użytkownika

26

@DLFCB przecież ta cała lewica po za aborcja i lgbt nie ma nic do powiedzenia, gadają trzy po trzy nic się kupy nie trzyma, że na sld jeszcze stare komuchy głosowały no ok, rozumiem, ale na takie coś głosować?

0

@Seba_89_ A to akurat dzięki dosyć sprytnej narracji KO, która krok po kroku konsumuje lewicowy elektorat. Ideałów tam nie ma, więc żeby się odróżnić idą w coraz większą skrajność.

konto usunięte

4

@DLFCB syndrom Tuska. Dostała pytanie o zrównanie norm dźwigania ciężarów i oczywiście nie odpowiedziała. Odpowiedź tak lub nie a ta nawija jakieś brednie. Kto na takich ludzi w ogóle głosuje?

4

@DLFCB niesamowite jest to, że weszla do neo KRS, które już neo nie jest, i kasuje za to dodatkowo 26k PLN miesięcznie (dolicz do tego uposarzeniebposelskieni diety).

4

@DLFCB już po miniaturce widać, że twarz myślą nie skalana, więc nic normalnego nie powie xD

1

@DLFCB Kobiety w lewicy to są totalne bezmózgowce i dzbaniary. ciekawe biorąc pod uwage laski z konfy dla przykładu (czyli ostra kontra) typu Zajączkowska. ... Czy to naprawde ma znaczenie ?? może jednak .... ;)

1

@ProMILs
No właśnie nie zgodzę się. W drugim fragmencie widać, że redaktor zrobił ją w bambuko.

Swoją drogą widać, jaką zabawę ma pan redaktor.
.

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Czy Barcelona powinna pożegnać się z Frenkiem de Jongiem?