La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1537 Culés

4

Dlatego sędziowie zawsze beda mieli komfort pracy.Nawet faulu nie było i zero varu.


0

@Encore Żółtko za to być powinno. Na czerwień za mało.

0

@Encore Tak powinna wyglądać piłka, dla mnie nie ma faulu, obaj walczyli o piłkę. Dostał delikatną obcierke po kostce, to się zdarza.

konto usunięte

5

@Encore a po co tu Var? Faul na żółtą kartkę, a przy takich var nie bierze udziału.

0

@pioz123 Tu nic nie było xD

konto usunięte

1

@Encore no, sędzia miał prawo nie widzieć. Ale var nie ma prawa tu uczestniczyć.

0

@pioz123 Wielu zawodników dostało za to czerwo

konto usunięte

3

@Encore za stempel? Pokaż mi takie przykłady.

0

@hayek Obcierka?xD

2

@Encore Delikatny faul. Gramy w Anglii czy w jakiejś lidze dla pi...?

konto usunięte

0

@Encore to po co wkładał nogę?

0

@BorzyKrzys @pioz123 On nawet tej nogi nie odstawił i jechał na tej kostce do konca xD

konto usunięte

0

@Encore weź przestań. Nie brnij. Faul na żółtko i tyle. Sędzia nie widział, var nie może nic zrobić, bo faul nie jest na czerwoną. Szukasz dziury w całym. Zacznijcie coś grać a nie szukacie takich niuansów.

0

@pioz123 Przeciez gdyby to był zawodnik z Barcelony to byłbys pierwszy do czerwonej xD

konto usunięte

0

@Encore otóż nie.

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?