La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1184 Culés

konto usunięte

40

Wg ArchivoVAR wejście Rüdigera w Ziela to czerwona kartka. A nawet faulu nie było xD


32

@bartoszplucinski Cóż za przypadek

17

@TR3YWAY to byłby rasizm jakby wyrzucić Rudigera

31

@mekston Vinicius pewnie by jakiś wiersz na instagrama napisał bo ma teraz czas

4

@bartoszplucinski nie wolno wyrzucać z boiska kolegi Pana Boga Belinghama

8

@bartoszplucinski Koleś kopie piłke, a ten mu wbiega w nogę ułamek sekundy po tym. Pokaż filmik z tej sytuacji, a nie zdjęcie, bo według screena to czerwo, a według tego co było na boisku nic nie ma. Manipulacja faktami pełną gębą.

3

@bartoszplucinski W tym wypadku trzeba zobaczyc całe video

19

@MeMyselfAndI "Wbiega w nogę"? Atak udem na stopę Rudigera mówisz?

Zieliński biegnie, Rudiger go kopie. Może i najpierw piłkę, ale co z tego w takiej sytuacji?


1

@KamQiX Tak, obejrzyj wideo z tej sytuacji, a nie screena, to zrozumiesz o czym mówię.

@edit: Przecież zawsze unosi się nogę wyżej podczas dalszego wykopu i jak ktoś wbiegnie dosłownie ułamek sekundy udem w podniesioną stopę to jakim prawem to ma być faul kopiącego piłkę? Przeca toć to prędzej pasuje do poświęcenia siebie dla wymuszenia faulu/kartki, czyli głupota. A to nie było ani to ani to, tylko czysty przypadek.

2

@bartoszplucinski widziałeś całą akcję? Przecież Rudiger najpierw wybił piłkę i po chwili trafiłw Ziela. Nie było to zagranie specjalne tylko przypadkowe. To, że nie lubimy Realu nie znaczy, że nie mamy byc obiektywni.

2

@bartoszplucinski czerwa chyba bym nie dał, ale żółta jak byk.

19

@KamQiX
Przecież ewidentny atak na udo, bo po strzale nawet nogi nie cofał. Dla mnie czerwo.

2

@norbi77 jakie czerwo ;) Tu nawet cieżko mówić o faulu przy tej sytuacji. Obejrzyj, to że miał noge wyprostowaną dziwne? Wybijał piłkę, ułamek sekundy i wleciał Zielu. Serio bądźmy obiektywni, nie siejmy fermetu.

3

@norbi77 Dla mnie tak samo.

9

@norbi77 Nie no mam nadzieję ze to sarkazm... Kiedy miał te nogę cofnąć? Kopnął piłke i noga poleciała do góry co jest normalne kiedy chce sie wybic pilke z obrony. Tu nawet faulu nie ma moim zdaniem a domaganie się tutaj czerwonej jest jakims zartem

0

@bartoszplucinski Przeprosił?

4

@GeraltzKatalonii
Żaden sarkazm. Zwróć uwagę w pierwszej powtórce, że on po kopnięciu piłki zostawia jeszcze nogę, a nie jak zawsze po takim zagraniu ją opuszcza.

12

@FCKubanczyk89
Tak. Zieliński podobno przeprosił i zaznaczył, że "no to racism", a potem uklęknął, by oddać hołd Floydowi :P

1

@norbi77 Co za plot twist :D

4

@bartoszplucinski, każdy kto tu komentuje, że tak się dzieje podczas wykopu piłki to chyba Rudigera nie zna XD zagranie nastawione na to żeby zrobić przeciwnikowi krzywdę i nie mam żadnych wątpliwości

0

@bartoszplucinski
Może sędzia z lat 80-tych, kiedy takich rzeczy się nie gwizdało.

1

@OldMc84
to ty sobie koleś obejrz, tak uniesiona noga przy wykopie wysoko:) i jeszcze pozostawiona zamiast chować

5

@KamQiX widać że skorczybyk moglbyl cofnąć nogę po kopnięciu piłki a celowo ja przeciągnął,żeby kapnac w Ziela.Dla mnie czerwona

0

@bartoszplucinski a zatrzymaj powyższy filmik na 0:02 wygląda jakby Zielu wbiegł w nogę Rudigera i ją wygiął :D

3

@MeMyselfAndI No tak, przy dalszym wykopie zawsze podnosi się nogę ponad linię bioder xDD Ty grałeś w nogę kiedyś? Jeśli nawet nie intencjonalny wypadek to i tak to jest faul. A może po prostu jest pokraką i nie potrafi kopnąć piłki bez wywalania sztachet do przodu na wysokość uda.

konto usunięte

1

@MeMyselfAndI
Czemu znowu kłamiesz?

Komentarz usunięty

0

@MarioVeB!
Zgadza się. Zauważyłem, że on w meczach często ma takie zagrania w "walce o piłkę".

0

@bartoszplucinski archivovar xD

1

@norbi77 "bo po strzale nawet nogi nie cofał. Dla mnie czerwo."
Ja tu widzę faceta który bierze rozbieg i wybija piłkę jak najdalej, ja nie wiem w jakiej rzeczywistości fizycznej żyjesz, ale jak wg Ciebie miało być tu cofnięcie nogi po takim wykopie?
w 1/10 sekundy po uderzeniu piłki miał już cofać nogę??
To jest nie do wykonania fizycznie, to nie jest strzał z miejsca gdzie możesz kopnąć piłkę, jednocześnie niemal zatrzymując nogę w momencie kopnięcia. Tutaj jest bieg do niej i silne jej wybicie, silny zamach. Nie było szans na cofnięcie w tym momencie nogi. Za duży zamach do wykopu Niemiec wziął.
Mozna by coś na siłę wyciskać czy to było nazbyt nierozważne zagranie, ale nie dałbym tu jednak czerwonej kartki. Nie za takie przypadkowe zdarzenie.

0

@Bobo25 Weź rozpęd na wolnej przestrzenii i udaj, że wybijasz piłkę wewnętrzną częścią stopy jak Rudiger. Potem mi napisz, czy tobie też tak na wysokości twojego pasa uniosła się noga.

0

@Rewolucja123 ty patrz, no dokładnie tak samo, ba nawet jakiś gość przechodził i się nawinął.

0

@bartoszplucinski roja directa

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Kto wygra mecz Finalissima 2025?