La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1405 Culés

0

My tu gadu gadu o wtopie z Szachtarem, a armia Mordoru tylko czeka, żeby się na nas rzucić. Rokowania są raczej niekorzystne.



10

@RosjaninBut trump najgorszy prezydent, w końcu za jego kadencji usa nie zaczęło żadnej wojny, no po co komu taki prezydent xD

0

@RosjaninBut A mi to lotto.

0

@RosjaninBut Odnośnie tego wpisu to omawialiśmy dzisiaj na dniu go, @hayek wstawił kilka godzin wcześniej

6

@Seba_89_ Najlepszy prezydent bo zakończyłby wojnę w 2 dni oddając Krym i Donbas ruskim.

0

@negreanu Nie zauważyłem, już nie mogę usunąć.

0

@RosjaninBut Spoko nic się nie dzieje, wiem że sam też poruszasz tego typu tematy więc jak jesteś zainteresowany to możesz tam zaglądnąć też.

2

@Ptasior o ile dobmas to różnie może być, tak przecież ruscy w życiu krymu nie oddadzą za żadną cenę bo to jest ich baza wyjściowa na globalne rozgrywki w basenie morza czarnego i śródziemnego. Nie bronię ruskich broń boże ale reakcja ruskich była podobna na to co zrobił JFK gdy interesy usa były zagrożone

a jak tak szkoda ci ukraińców to kałach w dłoń i na granicę, mówią że ludzi im brakuje, przydasz się, zabijesz paru ruskich i wrócisz do domu

1

@Ptasior ale zdajesz sobie sprawę że ani Donbasu ani Krymu Ukraina nie odbije? Niezależnie od pomocy finansowej zachodu Ukrainie brakuje żołnierzy na taką operację. Aktualne prognozy są takie że konflikt zostanie zamrożony na wiele lat.

0

@Seba_89_ Ale kontynuował istniejące m.in. bezsensownie zrzucając MOAB-a na pastuchów z karabinami. Nie mówiąc o zaostrzeniu stosunków z Koreą Północną i Chinami, czy przeniesieniem ambasady do Jerozolimy. A z porównywaniem działań Putina do JFK to już w ogóle odpłynąłeś. Nie wiedziałem że JFK wydał rozkaz o zaatakowaniu Kuby :)

3

@fcbarcafan19 pewnie że nie wydał rozkazu zaatakowania kuby, ale był gotów ryzykować III wojną światową żeby USA nie straciły swojej pozycji, Ruscy mieli takie samo prawo napaść ukrainę jak US Neavy kontrolować statki obcej bandery na wodach międzynarodowych, przecież to było nielegalne działanie i wszyscy dobrze o tym wiedzieli. Ale Kuba była niepodległym państwem tak samo ja ukraina, tak samo mogła się przyjaźnić, zawierać sojusze z kim chciała. JFK zareagował tak samo jak putin, tu analogia jest aż nadto widoczna. Można nie zgadzać się z putinem, można go nie lubić (i prawidłowo) ale to broń NATO zbliża się do moskwy a nie odwrotnie, przecież poszło o przyszłość ukrainy, były podszepty o wejściu do nato (nie wspominam i łamaniu przez nato umowy z kremlem że amerykańskie bazy i wosjka nie będą przesuwały się na wschód od starej granicy niemiecko niemieckiej po wstąpieniu nowych państw do nato w '99, co łamano przez rotacyjne bazy, inną sprawą były łamane przez ukrainę postanowienia mińskie). Nie mówię że to nam nie na rękę, nie mówię że putin robi dobre rzeczy, ale reakcja jest ta sama jak wtedy gdy JFK dowiedział się że ruskie rakiety są 90mil od Florydy. Przecież wystarczło wtedy żeby ruskie statki zachowały się zgodnie z prawem międzynarodowym nie to amerykanie mieli rozkaz je zatopić gdyby nie "wytłumaczyły" się z tego co wiozą na kubę. Wiem że jesteśmy po zachodniej stronie bloku, to oczywiście dobre dla nas, ale trzeba być trochę obiektywnym

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

MVP sezonu 2025/26 FC Barcelony jest: