La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1640 Culés

4

No dobra, już @Kalipso wrzucił jakiś czas temu, więc podbijam jak ktoś nie widział. Gruby news od najpopularniejszego dziennikarza w świecie gier.

Cytując klasyka: ale teraz to już na pewno :D
Czekamy!

https://x.com/jasonschreier/status/1722086391431963100

1

@macio_944 Czuję się trochę dziwnie kiedy wszyscy jarają się tym GTA a mnie to nie grzeje :/

konto usunięte

10

@Kgorecki2500 kiedyś dorośniesz do tego

10

@Kgorecki2500
jak Ci sie pierwsze włosy na jajkach pojawią to będziemy rozmawiać

1

@Kgorecki2500 Też nie czaję fenomenu tej gry.

0

@DaPidejpi @mientusek1407 Do RDRa się przekonałem ale GTA to już w ogóle nie dla mnie :P

0

@Kgorecki2500
Zupełnie inne gry. Jedyne co to tu i tu otwarty świat. Moim zdaniem GTA to tak zjada te RDR, że głowa mała. Jest totalnie lepsza grą, ale to nie tylko wg mnie tylko tka jest co widać po graczach. Minęło 10 lat od premiery 5 a graczy są miliony.

0

@mientusek1407 To ja sobie zostanę w mniejszości która nie lubi GTA. Dla mnie Wiedźmin np. zjada GTA V ale każdy ma swój gust.

1

@macio_944 oby w 2025 już wyszła. Ile można czekać. XD

0

@Kgorecki2500
Imo wiesiek to cienka gra :3

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?