- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 859 Culés
Gorące dyskusje
draxidox
30
przeciskać się należy chodnikiem, trudno najwyżej wózek porysuje samochódhttps://x.com/marek_2... » Czytaj dalej
64 odpowiedzi
Arkon
7
Czekacie na start ekstraklasy? Ja się nie mogę doczekać. Jak oceniacie ruchy transferowe w... » Czytaj dalej
76 odpowiedzi
martusiaaaa
2
ja to nie chce chyba być dorosła jednak XD
33 odpowiedzi
Media
Sonda
Kto powinien wygrać Złotą Piłkę 2026?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 859 Culés
25
Zero zaskoczenia. Na tamtych terenach mniejszość niemiecka jest dosyć spora.
Abstrahując od tego. Czy Waszym zdaniem to nie jest kretynizm, że Mniejszość Niemiecka ma reprezentanta w Sejmie? Dla mnie od lat to kretynizm.
@michal26 @barcelonaLM @Barca1992 @Kgorecki2500
0
@Ojciec5tkidzieci Kretynizm
2
@Ojciec5tkidzieci Wystarczy Tusk ( ͡° ͜ʖ ͡°)
2
@Ojciec5tkidzieci A dla mnie nie. W końcu stanowią największą zarejestrowaną mniejszość narodową
1
@Ojciec5tkidzieci Oczywista głupota.
11
@Ojciec5tkidzieci Jestem z Opolskiego i mi wstyd. Nie dość, że najniższa frekwencja w kraju to jeszcze na Niemców głosują. Oddajcie to województwo Niemcom xD
2
@Ojciec5tkidzieci Oczywiście, że kretynizm. To jest sejm RP a nie niemiecki Bundestag
@MesQueUnClub96 Ale to są wybory do polskiego sejmu. Chcą reprezentować region? Niech się zapiszą do ogólnopolskiej partii politycznej
2
@Kgorecki2500 no tak ale mniejszość niemiecka stanowi jednak 1% mieszkańców Polski
0
@MesQueUnClub96 Nic to nie zmienia. Na całe szczęście ich jest mało.
1
@Ojciec5tkidzieci Czuję, że to odrobina moja wina. Pisałem żeby głosować na mniejszość argentyńską i jak widać, niektórzy nie złapali żartu.