La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1226 Culés

11

O matko xD Na bogato. 491 litrów



@michal26 @tomek8756 @Barca1992 @Przemek2323 @Kondziubarca @FcPortoFan1999

1

@Kgorecki2500 to po tym jak wlała te 491 litrów paliwa już jednak nie ma ;)

konto usunięte

6

@Kgorecki2500 Inteligencją to ta Pani nie grzeszy, sama siebie zaorała. Mogła zrobić zdjęcie przed tankowaniem... xD

4

@TheNekro94 A co "najlepsze" ona się dostanie do sejmu bo ma 1 xD

6

@TheNekro94 a może właśnie zrobiła i to jest zdjęcie z poprzedniego tankowania, innego kierowcy (zdecydowanie auta powyżej 3,5 t DCM). A ta Pani przyjechała sobie tylko fotkę trzasnąć i kawkę przy okazji...
Niefortunnie jednak wyszło...

1

@Kgorecki2500 Przecież wcale nie napisała że to ona tyle zatankowała, ale że paliwo jest. A fotka z taką ilością paliwa prawdopodobnie po tankowaniu tira tym bardziej potwierdza jej tezę,że paliwo na stacji jest.

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?