La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1005 Culés

Trzykrotny zakład bez ryzyka do 100, 200 i 300 zł - wygrana lub zwrot z opcją wypłaty i dodatkowo 30 zł freebet.

18+. Fortuna to legalny bukmacher. Gra u nielegalnych grozi konsekwencjami prawnymi. Graj odpowiedzialnie.

8


Ci ludzie są bardzo blisko władzy w Niemczech, już chyba ponad 20% mają poparcia.
Bardziej proeuropejskie partie rządzące obecnie już są obrzydliwe, pomyślcie że dochodzą do władzy realnie neofaszyści (nawet nie bardzo się z tym kryją, były skandale gdzie członkowie tej partii składali hołd Hitlerowi) którzy na dodatek bardzo mocno oponują za rosją a przy okazji głoszą pretensje terytorialne do Polski...

A co z tego jest najgorsze, że nasz prawica w postaci ukochanych tutaj Konfederatów ich popiera i z niewiadomego powodu się cieszy z ich dochodzenia do władzy.
Poseł Braun nawet niedawno oprowadzał ich młodzieżówkę po sejmie, wznosił z nimi toasty czy siedząc przy jednym stole krzyczał o konieczności zniesienia sankcji na ruskich...
W ogóle co się wydarzyło z prawicą, że tak ciągnie w stronę Moskwy? Przecież to nie miałoby sensu w przypadku innym niż to, że ta prawica jest utworzona przez agenturę moskiewską.

2

@Tasde taka niemiecka konfederacja. Czyli zło

1

@Tasde Z tym, że Konfederacja ich popiera to jest jakiś kompletny absurd. Tak, Grzegorz Braun ich oporowadzał w Polsce po sejmie, pokazywał im nawet zbrodnie Niemców na terenie okupowanej Polski w trakcie 2 WŚ, co jest dosyć słuszne. Co do zniesienia sankcji na Rosję to Niemców wcale nie trzeba bardzo mocno przekonywać, bo oni jak i Konfederacja w większości od dawna widzą, że to nic nie daje a wyrządza więcej szkód nam, więc jest to granie razem o wspólną sprawę, a nie bycie ich sojusznikiem. Po trzecie to dowiedz się czym był faszyzm i jakie kraje były faszystowskie, bo nie masz o tym jak widac po twoim panikarskim wpisie zielonego pojęcia. Co do ostatniego to tak, wszędzie ruska agentura...

3

@skubi99 Tak tak, kontynuujmy dalej śmieszne historyjki o tym, jak to Braun edukował młodych Niemców o zbrodniach...
Po twoich słowach o tym, że sankcje nic nie dają nawet już mi się dalej nie chcę odpowiadać, bo nie bardzo wiesz o czym mówisz tylko przeklepujesz ruską propagandę bo ci na rękę do obrony Konfy.

2

@Tasde XD Wiesz po co Braun oprowadzał młodzieżówkę Afd po sejmie? Robił im wykład prawd historycznych w postaci cierpienia jakie na polski naród zrzucił ich - niemiecki. Doinformuj się i nie pisz takich bzdur. Krzyczysz tylko o Konfie ale tu nie o partię chodzi, a o gadanie bzdur i twoich uprzedzeń.

0

@Tasde "(...) którzy na dodatek bardzo mocno oponują za rosją (...)
Sprawdź, jakie ma znaczenie słowo/zwrot, którego użyłeś. Oponować można przeciwko, a nie za.

1

@Dari0G Miało być optować a nie oponować, ale gratulacje za uważne czytanie całego tekstu, rzadkość na tej stronie.

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Kto Twoim zdaniem powinien dostać szansę pod nieobecność Gaviego?