- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 947 Culés
Gorące dyskusje
draxidox
30
przeciskać się należy chodnikiem, trudno najwyżej wózek porysuje samochódhttps://x.com/marek_2... » Czytaj dalej
64 odpowiedzi
Arkon
7
Czekacie na start ekstraklasy? Ja się nie mogę doczekać. Jak oceniacie ruchy transferowe w... » Czytaj dalej
76 odpowiedzi
martusiaaaa
2
ja to nie chce chyba być dorosła jednak XD
33 odpowiedzi
Media
Sonda
Kto powinien wygrać Złotą Piłkę 2026?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 947 Culés
5
Komentarz lekko podkoloryzowany, ale poparty faktami. Sporo czasu do wyborów, nawet wyborcy Konfederacji będą mieli czas to przetrawić.
Nie odpowiadam na żaden komentarz, bo to materiał pod rozwagę i nie mnie tutaj oceniać, kto się z tym zgodzi lub nie:
27
@kamyk_23 ale to Ty dzwonisz
0
@kamyk_23 Tak jest! Jest okręg legnicki :D
22
@kamyk_23 wszystko spoko, ale film obrażający z wyrażeniami typu ,,zasłynął z tego, że urodził klauna" są tak żenujące, że odechciewa się tego oglądać. Zero obiektywizmu. I temat który można było opracować w rzetelny sposób został potraktowany naleciałościami ideologicznymi autora. I jest to manipulacja, która zamiast dać do myślenia nieprzekonanym zadziała odwrotnie.
1
@VbamboeB łopozycja w pigułce
18
@kamyk_23 Jak ktoś wstawia filmy Koroluka to wiadomo, że nic rzetelnego tam nie będzie.
2
@kamyk_23 autor filmu ma głos jakby dusił klocka na kiblu, nie da się tego słuchać.
2
@kamyk_23 koroluk o pod rozwagę? Dopiero trzeba być idiota, aby go słuchać.
0
@kamyk_23 trzymaj demokrato, przetraw, zastanów się i przestań wpier**** w rzeczy, które Cię nie dotyczą
1
@ObiwanKenobi Sommer twierdzi że Koroluk jest z ABW i mu wrzucił w zakładkę przegladarki link do strony porno. Sommer sam robil screenna tej przegladarki