- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 953 Culés
Gorące dyskusje
Aragorn33
13
Widziałem @Kgorecki2500, że Ty się cieszyłeś z odebrania orderu. Na taki efekt liczyłeś? Bo... » Czytaj dalej
59 odpowiedzi
Lanosss
30
Mogła ją do pralki wrzucićhttps://x.com/sknerus_/status/2068604836636151973
21 odpowiedzi
Arkon
1
Odchodząc od polityki- jakie smaki lodów lubicie? Z tych, nazwijmy to sklepowych, uwielbiam... » Czytaj dalej
31 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 953 Culés
5
Ukraina w UE już jednak nie taka fajna, dowiadujemy się miesiąc przed wyborami
2
@barcelonaLM Ukraina na te wybory,staje się takim dość niewygodnym partnerem dla rządu.
5
@barcelonaLM
"Bohatersko rozwiązują problem, który sami stworzyli"... xD
Musieli zrobić sondaż zorientowany na rolników i wyszło, że tracą poparcie na wsi.
1
@barcelonaLM Nam akurat niezbyt na rękę ich dołączenie do UE. Nie dość, ze to szybko zwiększyłoby poziom zycia, przez co stracilibyśmy imigrantów, to tak potężny kraj z ogromnymi zasobami ziemskimi(dobrej jakości) mógłby zaszkodzić naszemu rolnictwu.
0
@barcelonaLM wybory czasem cudów
1
@barcelonaLM czyli na wybory rząd przemalował się na ruskie onuce?
0
@hayek ale zwiększyłby nasze bezpueczeństwo i przesuneła by się demokracja i ruskie miałyby o 1 duży kraj mnie jeśli chodzi o wplywy.w kwestii rolnictwa to i tak jest mocny kraj.Natomiast wojna spowoduje że zaczną oni eksportować do afryki.Problem u nas był taki ze powinni zaplombować zboże przewueź je do portu i wyslać do afryki
Tak się jedna nie stalo z 3 powodów.
1.Pis sciagnoł coś weglopodobne w trakcie sezonu grzrwczego i to zalega w portach.Oraz solidarna polska robi biznes na sprzedawaniu drewna do chin.Wzrost 10 krotnie i polskie porty są zablokowane
Co zrobił pis.Nie chcę podać jakie firmu czyli robia to firmy pisowskie rzucily to zboże na rynek polski .Teraz po stworzeniu problemu orzez pis i solidarną polskę chcą bronić rolników;)śmiech na sali.Eystarczyloby zrobić swoją robotę i ściagnąć węgiel wcześniej i rozprowadzić.Nie zachowywać się jak szarańcza i nie wycinać tyle drzewa.Tutaj zadecydował biznes tych partii
A w przypadku węgka amatorka.On tez jest zlej jakości.