- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 1895 Culés
Gorące dyskusje
draxidox
26
przeciskać się należy chodnikiem, trudno najwyżej wózek porysuje samochódhttps://x.com/marek_2... » Czytaj dalej
62 odpowiedzi
Arkon
7
Czekacie na start ekstraklasy? Ja się nie mogę doczekać. Jak oceniacie ruchy transferowe w... » Czytaj dalej
65 odpowiedzi
kejdzi
1
Ciekawe co powiedzą wszyscy którzy się cieszyli z awansu GKS kosztem Legii po tym jak dostaną w... » Czytaj dalej
25 odpowiedzi
Media
Sonda
Kto powinien wygrać Złotą Piłkę 2026?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 1895 Culés
0
Byczki, jakie miejsca są jeszcze fajnie ciepłe w listopadzie, gdzie można jeszcze się umyć w jakimś morzu? Czy już październik to ostatni miesiąc na takie atrakcje i listopad to już stricte zwiedzanie i clubbing?
8
@macio_944 Egipt, Kenia
5
@macio_944 wyspy kanaryjskie
2
@macio_944 Turcja myślę że jeszcze będzie w miarę ciepło. W październiku byłem no to 30 stopni dzień w dzień.
3
@macio_944 Dominikana, Meksyk, Kuba
3
@macio_944 Generalnie to Afryka proszę pana
4
@escarabajo @Artysta9 @TheNekro94 @hayek @Mario96w No i jest w czym wybierać, coś pokombinuje. Dzięki, niech Wam Bóg w dzieciach wynagrodzi!
3
@macio_944 Fidzi albo Hawaje. Ciepło nawet w listopadzie
Na Fidzi polecam nurkowanie w klatce z rekinami.
3
@escarabajo Kenia nie graniczy z żadnym morzem ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@macio_944 Kanary, Tunezja, Teneryfa
2
@macio_944 Karaiby
2
@Zoker myślisz, że Macio pogardzi oceanem?:)
1
@macio_944 Tylko nie w dzieciach, wolę herby
2
@macio_944 Malta
1
@macio_944 W Chorwacji w listopadzie morze jeszcze średnie temperatury 18c, i to chyba najbliżej. Ogółem tu chyba najlepsza pora na wyjazd to wrzesień - październik - listopad, wcześniej jak dla mnie upał nie do wytrzymania.
0
@macio_944 wczoraj wymieniłeś kilka godnych polecenia miast w Hiszpanii, byłeś może w któryś z nich blisko grudnia?
1
@krissu8 Odpiszę na priv dzisiaj, sorki :)