- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 1295 Culés
Gorące dyskusje
Media
Sonda
MVP sezonu 2025/26 FC Barcelony jest:
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 1295 Culés
6
Jak nie plaskoziemcy to pisowcy xD
#WywracamyTenStolik
5
@Vampir707 Bohater memów kandydatem partii-mem.
14
@Vampir707 Szkoda, że mogę tylko raz oddać głos na Konfederację
13
@Vampir707 ale co chcesz do tego gościa. Akurat spoko ziomek. Słuchałem wywiady z nim. Nawet szkoda mi go było.
A mówię - do samorządowców inaczej się podchodzi.
Sam głosowałem na mojego obecnego burmistrza który wprost jest popierany przez PO. Samorządowiec, to samorządowiec.
Co innego, gdyby był w Sejmie.
1
@Vampir707 Jako 5 czyli konfa wystawi go na prezydenta
11
@Vampir707 nie lubię tej partii, ale co do gościa, to oceniasz go chyba na podstawie memów.
9
@Vampir707 No i co w związku z tym, że zrobiono z nim memy, zresztą kompletnie bez związku z jego życiem zawodowym czy prywatnym?
4
@BorzyKrzys Przecież to kolejny wykręt z tej samej grupy zwolenników partii bez programu wyborczego
Komentarz usunięty przez użytkownika
4
@Medium Przeczytaj historię jego komentarzy na tej stronie.
1
@tristan87 Domyślając się na jaką treść trafię wcale nie chce patrzeć na to xD
0
@Vampir707 Przecież pan Derehajło to jest bardzo w porzadku gość, na podlasiu bardzo szanowany człowiek. Widać, że ci którzy tak chca zaszkodzić Konfederacji nie bardzo maja pojęcie nawet o ludziach, którzy od nich startuja. Wiadomo głaby się trafiaja tak jak wszędzie na każdych listach, ale ten pan to zdecydowanie bardzo dobry kandydat.