La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 673 Culés

6

Nie rozumiem dlaczego kogokolwiek dziwi reakcja Lewego w tej sprawie z Oshee.

Przecież ta cała sprawa nie wynika z tego, że jakiś no name z internetu sobie wymyślił kolejny głupi powód do jechania po Lewym tylko z tej oficjalnej wypowiedzi przedstawiciela Oshee - Lewy musiał to sprostować no i rykoszetem dostają wszyscy, którzy te bzdury powtarzali.

Gdyby to zostawił bez reakcji to do innych potencjalnych sponsorów nie dotarłaby informacja, że o Lewym powstają memy, tylko że Oshee zrezygnowało ze współpracy z nim ze względu na jego słabnącą markę (bo nikt oficjalnej wypowiedzi przedstawiciela Oshee nie potraktowałby jako mem/żart).

4

@Aragorn33 tylko, że Lewy, zamiast brać porządne marki to reklamuje jakieś nonamowe rowery, huwawei, 4f czy lidl

3

@Joe_Pesci, a co według Ciebie jest porządną marką?

0

@Joe_Pesci a co to ma za znaczenie dla faktu, że Lewy zareagował nie na memy tylko na oficjalne wypowiedzi przedstawiciela swojego byłego sponsora?

4

@Aragorn33 No właśnie TAK. Sto procent zgoda, tym bardziej, że sport.pl i inne gówno portale pisały, że "Oshee rezygnuje z Lewego". No przecież on też jest marką...
@Joe_Pesci 4f i Lidl faktycznie mało porządne marki. Cholera, olimpijczycy w reklamach 4fki niech się zastanowią, co reklamują. A kampanii Lidla bodajże wspierał jakąś akcje społeczną, a nie stricte sieć sklepów.
Edit. No tak. "Szkoły pełne talentów" - akcja wspierająca zdrowy tryb życia wśród dzieci i zachęcająca do aktywności fizycznej.

4

@Joe_Pesci Czyli Huawei słaba marka? A takie Xiaomi co Iga reklamuje, to jakie jest?

Nie żartujmy. Lewy wcale złych marek nie reklamuje.

1

@michal26 reklamuje i dobre i złe. Te gównorowery to faktycznie był zły strzał, ale krytyki Huawei, 4F czy akcji społecznej z Lidlem to nie rozumiem.

2

@michal26 Ale do Messiego zarzutów nie ma, gdy reklamuje Pepsi i Laysy, czyli najbardziej śmieciowe żarcie obok fastfoodów, a przecież jest sportowcem.

1

@BorzyKrzys po prostu ludzie już to mają we krwi, że tylko czekają na możliwość dosrania Lewemu. A jak się okazuje, że robią to niesłusznie? To i tak winny jest Lewy bo "ogranicza wolność słowa w necie". Sranie na Lewego najświętszym prawem internautów ;p

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?