La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1480 Culés

500 zł bez ryzyka + 50 zł freebet w apce + 20 zł freebet na LALIGA. SPRAWDŹ!

18+. Fuksiarz.pl to legalny bukmacher. Gra u nielegalnych grozi konsekwencjami prawnymi. Hazard może uzależniać.

9No i pięknie. Stać nas, bomby nie lecą, a pieniądze? Jakoś to będzie. Co z tego, że Polak, który płacił składki kilkadziesiąt lat będzie na równi z Ukraińcem, który zaświadczenie być może kupi na bazarku pod ratuszem, tak jak np. prawo jazdy.

2

@Hrzan czlowieku ja to w życiu w Polsce widziałem może z 20 Ukraincow w wieku emerytalnym.

Dobrze ze Polaczki w UK czy De nie ciągną socjalu.

16

@Chaoss Co to za różnica w jakim wieku są? To będzie problem, kiedy setki tysięcy albo miliony tych młodych co pracują dziś, zwrócą się do systemu po latach. To jest problem za ileś lat, a nie tu i teraz. Tak samo odpowiedziało ministerstwo, że w sumie to żaden koszt, bo około 1200 osób pobiera świadczenie. I tacy ludzie rządzą krajem.

5

@Chaoss Człowieku, chodzi o sprawiedliwość. Taka furtka to jest raj dla kombinatorów (na Ukrainie takich nie brakuje), a dodatkowo stawia to na równi tych uczciwie pracujących Polaków I Ukraińców. Z tym, że Polacy, nie mają możliwości sfałszowania odprowadzania składek w innym kraju.

1

@Hrzan ale ja się z tym zgadzam, ze jest to niesprawiedliwe, ale poczytaj artykuł od kiedy to funkcjonuje. To nie jest problem od dzisiaj.

Prawda jest taka że Polacy to tacy sami przekreciarze, wiesz co wypisują nasi rodacy na grupach odnośnie BK2%?

3

@Hrzan ja tylko pragnę zauważyć, że:Ale najłatwiej od ruskich onuc zwyzywać

1

@Chaoss Właśnie problem będzie i to ogromny, po pierwsze szykuje się wyż demograficzny emerytów z lat 80-90 i będzie dużo więcej emerytów niż osób pracujących.

Po drugie zmiany społeczne i demograficzne obecnie mało kto się w ogóle decyduje na dzieci, jak już w ogóle ma kogoś z kim może założyć rodzinę, jest coraz większa liczba singli, oraz wykształconych ludzi która decyduje się nie mieć dzieci. Do tego nowe pokolenia na pewno nie będą mieć więcej dzieci niż obecnie raczej wręcz przeciwnie, smartfony od kołyski mały kontakt z rówieśnikami i bezstresowe wychowanie spowoduje lęki i nieprzystosowanie społeczne. Nie wspominając już o dosyć mocnym promowaniu ideologii LGBTQ co też jakiś wpływ będzie miało w przyszłości.

Po trzecie w ciągu ostatnich lat miliony Ukraińców przyjechały do nas i na pewno jakaś część z tych osób jakąś pracę na jakiś czas miała, i się załapie na tą emeryturę.

1

@koksik2700 @Hrzan Nie tłumaczycie tego niektórym bo szkoda czasu. Mają ludzie takie samo myślenie jak polskie władze czyli to co jest teraz a nikogo nie obchodzi co będzie dalej za 50 lat np. Nie widziałem Ukraińca w wieku emerytalnym to znaczy że nie ma problemu. Przecież wiadomo że oni zawsze są piękni i młodzi i wcale za te 50 lat nie wrócą po pieniądze.

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

REKLAMA

Sonda

Jak oceniasz letnie okienko transferowe w wykonaniu Barcelony?